Rajonā Meža dienās rīko dažādus pasākumus

Alūksnes rajonā turpinās Meža dienu pasākumi. Zeltiņu mežniecības darbinieki kopīgi ar Zeltiņu pamatskolas audzēkņiem vakar devās apsekot dižkoku - Laimiņu liepu un apkopt tā apkārtni.

Alūksnes rajonā turpinās Meža dienu pasākumi. Zeltiņu mežniecības darbinieki kopīgi ar Zeltiņu pamatskolas audzēkņiem vakar devās apsekot dižkoku - Laimiņu liepu un apkopt tā apkārtni.
"Pirms tam talkā sakopām Alsviķu pagasta parku pie pagasta padomes ēkas. Strādājām kopīgi ar Alsviķu pašvaldības un Apes mežniecības pārstāvjiem," stāsta Zeltiņu mežniecības mežzinis Jānis Strupkājs.
Annas mežniecības mežzinis Imants Vērsis informē, ka mežniecība rīkojusi seminārus par mežu atjaunošanu un jaunaudžu kopšanu Kalncempju, Jaunannas un Annas pagastā.
"Mežu īpašnieki cenšas apmeklēt seminārus. Viņi zina, ka tiks sodīti, ja neatjaunos mežu platības," atzīst I.Vērsis. Ceturtdien mežniecība rīkoja talku pie Ates muižas, kurā piedalījās arī Annas pamatskolas audzēkņi, bet 5.maijā rīkos talku pie mežniecības ēkas, uz kuru aicināti arī Jaunannas pamatskolas skolēni.
Bejas mežniecības darbinieki šonedēļ rīkoja zīmējumu konkursu par dižkokiem Pededzes pamatskolas audzēkņiem, jo to izpēte un apkopšana šogad ir galvenā Meža dienu tēma. Dažādus pasākumus organizē arī citas mežniecības.

Citu datumu laikraksti

  • Bērniem epilepsiju iespējams izārstēt

    Kopš jūnija Rīgā darbojas pirmais bezmaksas konsultatīvais epilepsijas kabinets, kas pēc Latvijas epilepsijas slimnieku asociācijas iniciatīvas...

  • Gatavos priekšlikumus

    Pamatojoties uz Vides ministrijas informāciju par iespējām uzsākt ūdenssaimniecības infrastruktūras projektu, Alūksnes pilsētas domes aprīļa sēdē...

  • Atsakās no pirmpirkuma tiesībām

    Alūksnes pilsētas domes aprīļa sēdē deputāti nolēma atteikties no pirmpirkuma tiesību izmantošanas piecos gadījumos.Alūksnes pilsētas domes aprīļa...