Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rajona pašvaldību vadītāji atklāj ienākumus

"Alūksnes Ziņas" turpina publicēt rajona pašvaldību vadītāju sniegtās ziņas, aizpildot valsts amatpersonas deklarāciju par pērno gadu.

"Alūksnes Ziņas" turpina publicēt rajona pašvaldību vadītāju sniegtās ziņas, aizpildot valsts amatpersonas deklarāciju par pērno gadu.
Virešu pagasta padomes priekšsēdētājs un Alūksnes rajona padomes priekšsēdētājs Jānis Ceļmillers pērn, vadot pagasta padomi, nopelnījis 3551 latu (līdz nodokļu nomaksai), bet rajona padomē - 4854 latus. Apes domē viņam samaksāti 115 lati.
J.Ceļmillers norādījis, ka viņš ir zemes īpašnieks Ikšķilē un Virešu pagastā. Viņam pieder arī zemnieku saimniecība un trīs automašīnas - "Moskvič" (1984.izlaiduma gada), "Iž Kombi" (1989.izlaiduma gada) un "Ford" (1984.izlaiduma gada).
Algā nopelna 5185 latus
Alūksnes rajona padomes izpilddirektore Gunta Ļuļe pērn rajona padomē nopelnījusi 5185 latus (līdz nodokļu nomaksai). Viņai pieder dzīvoklis Alūksnē un automašīna "Opel Omega" (1991.izlaiduma gada).
Kalncempju pagasta padomes priekšsēdētājs Andrejs Aploks pērn nopelnījis 2398 latus, rajona padomē saņēmis 109 latus, bet, pārdodot zaģbaļķus, nopelnījis 300 latus.
A.Aplokam pieder zeme Kalncempju pagastā, viņš ir akcionārs kooperatīvajā sabiedrībā "Druvas" (pieder piecas kapitāla daļas 25 latu vērtībā), kā arī automašīna "GAZ - SAZ" (1986.izlaiduma gada) un "Volkswagen Passat" (1987.izlaiduma gada).
Malienas pagasta padomes priekšsēdētājam Aivaram Baltajam pērn pašvaldībā bija 1834 latu ienākumi, rajona padomē - 99 lati. Zemessardzes 24. Alūksnes bataljons viņam samaksājis 20 latus. A.Baltais ir valdes loceklis sabiedriskajā organizācijā "Malienas skolas fonds". Viņam pieder zeme Malienas pagastā un automašīnas - "Volkswagen Golf" (1986.izlaiduma gada) un "GAZ 52" (1981.izlaiduma gada).
Ir traktoru īpašnieki
Jaunannas pagasta padomes priekšsēdētāja Vēsma Čugunova pērn pašvaldībā nopelnījusi 2398 latus (līdz nodokļu nomaksai), rajona padomē - 124 latus. Viņai ir kopīpašums Jaunannā un īpašumā māja. Kooperatīvajā sabiedrībā "Jaunanna" viņai pieder 22 pajas 198 latu vērtībā. V.Čugunova ir divu "MTZ" markas traktoru (1998. un 1986.izlaiduma gada) īpašniece. Viņai pieder divas traktoru piekabes (1998. un 2001.izlaiduma gada).
Zeltiņu pagasta padomes priekšsēdētājs Edvīns Puzulis pērn pašvaldībā nopelnījis 2935 latus, rajona padomē - 123 latus. Viņš saņēmis arī pensiju - 847 latus. Zemnieku saimniecība devusi 323 latu ienākumus.
Zeltiņu pašvaldības vadītājam pieder zemnieku saimniecība, zeme un ēkas Alsviķu pagastā, kā arī automašīnas - "Audi 80" (1986.izlaiduma gada) un "Mitsubishi Galant" (1990.izlaiduma gada). Viņš ir traktora "VTZ" (2002.izlaiduma gada) un piekabes (1995.izlaiduma gada) īpašnieks.
Jaunlaicenes pagasta padomes priekšsēdētāja Rasma Muceniece pērn pašvaldībā nopelnījusi 2396 latus, rajona padomē - 146 latus. Viņai pieder dzīvojamā māja un saimniecības ēkas, kā arī zeme (58 hektāri) Jaunlaicenē.
Darbojas sabiedriskajās organizācijās
Mālupes pagasta padomes priekšsēdētājs Gundars Baltiņš pērn, vadot pagastu, nopelnījis 2461 latu, rajona padomē saņēmis 94 latus. G.Baltiņš ir sabiedriskās organizācijas "Mēs Mālupes nākotnei" dalībnieks, mednieku kolektīva "Mālupes mednieku kopa" kasieris un savienības "Latvijas ceļš" biedrs. Viņam pieder zeme, mežs, mājas un saimniecības ēkas Mālupē, kā arī viņš ir iesaistījies individuālajā uzņēmumā "Madara". G.Baltiņam pieder automašīna "Ford Transit" (1983.izlaiduma gada) un "BMW" (1985.izlaiduma gada).
Liepnas pagasta padomes priekšsēdētājs Laimonis Sīpols pērn pašvaldībā nopelnījis 4410 latus, rajona padomē 159 latus, zemnieku saimniecībā - 79 latus. Kooperatīvajā uzņēmumā "Liepna" saņemti 48 lati. L.Sīpols ir valdes loceklis divās Liepnas kooperatīvajās sabiedrībās, kā arī Alūksnes rajona Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrībā. Viņš vada Ziemeļaustrumu īpaši atbalstāmo reģionu attīstības padomi.
L.Sīpolam pieder dzīvojamā māja un zeme Liepnā, kā arī zeme Jaunalūksnē. Viņš lieto dzīvokli Liepnā, īpašumā ir dzīvoklis Smiltenē. Viņam pieder zemnieku saimniecība, kooperatīvajā sabiedrībā "Liepnas piensaimnieks" - 149 pajas 745 latu vērtībā, kā arī kooperatīvajā sabiedrībā "Liepna" - viena paja piecu latu vērtībā. L.Sīpolm ir "UAZ" markas automašīna (1989.izlaiduma gada) un traktors "T 40" (1989.izlaiduma gada).
Iesaistās partijas darbā
Ziemeru pagasta padomes priekšsēdētājs Vilis Pauliņš pērn pašvaldībā nopelnījis 3197 latus, rajona padomē, kur viņš veicis priekšsēdētāja vietnieka pienākumus, saņemti 1654 lati. Viņš veicis arī darījumu 2300 ASV dolāru vērtībā, iegādājoties automašīnu "Audi 80" (1990.izlaiduma gada).
V.Pauliņš ir valdes priekšsēdētājs Ziemeļaustrumu reģionālajā attīstības fondā, ka arī valdes loceklis kooperatīvajā sabiedrībā "Māriņkalns". Viņš arī vada savienības "Latvijas ceļš" Alūksnes nodaļu.
V.Pauliņam pieder zeme un dzīvoklis pagastā, viņam pieder 346 kapitāla daļas 6920 latu vērtībā uzņēmumā "Pamati" un uzņēmumā "Alta" - viena kapitāla daļa 200 latu vērtībā. Valsts akciju sabiedrībā "Latvijas kuģniecība" V.Pauliņam ir 603 akcijas, bet kooperatīvajā sabiedrībā "Māriņkalns" - 15 akcijas. Viņš ir automašīnas "VAZ" (1989.izlaiduma gada) īpašnieks.
Annas pagasta padomes priekšsēdētājs Aivars Fomins pērn pašvaldībā nopelnījis 3650 latus, rajona padomē - 60 latus. Viņam ir 6290 latu parāds. A.Fominam Annas pagastā pieder lauku īpašums.
Jaunalūksnes pagasta padomes priekšsēdētāja Benita Jušvajeva pērn pagasta padomē saņēma 3827 latus, rajona padomē - 272 latus.
Ir uzņēmumu līdzīpašnieks
Ilzenes pagasta padomes priekšsēdētājs Aldis Čirkste pērn pašvaldībā saņēmis 1993 latus, rajona padomē - 134 latus. Viņš nopelnījis 94 latu īres naudu, saņēmis sešus latus dividendēs no piensaimnieku sabiedrības "Brūnaliņa", kur A.Čirkstem pieder viena kapitāla daļa. SIA "Siveci 3" viņam pieder desmit kapitāla daļas, bet koopperatīvajā sabiedrība "Amatnieki" - trīs kapitāla daļas. A.Čirkste ir divu automašīnu (1985. un 1980.izlaiduma gada) īpašnieks.
Veclaicenes pagasta padomes priekšsēdētāja Silvija Rēdele pērn pagastā nopelnījusi 2357 latus, rajona padomē - 127 latus. Saņēmusi pensiju - 871 latu. Viņa ir zemes īpašniece pašvaldībā, kurā dzīvo un strādā.
Pededzes pagasta padomes priekšsēdētāja Inta Ņikitina pērn saņēma 3041 latu, rajona padomē - 105 latus.
Alsviķu pagasta padomes piekšsēdētājai Sandrai Zeltiņai pērn pagastā aprēķināti 2745 lati, rajona padomē - 149 lati. Viņa ir valdes locekle sabiedriskajā organizācijā "Alsviķu kultūras un mākslas veicināšanas biedrība". Viņai kopīpašumā un lietošanā ir zeme, ir privatizēts dzīvoklis Alsviķos.

Citu datumu laikraksti

 • Uzzini par sevi internetā

  Informāciju tehnoloģiju uzņēmums "Lursoft IT" ir papildinājis elektroniski pieejamo informāciju pakalpojumā "Tavi dati".Informāciju tehnoloģiju...

 • Vai ir nepieciešams nodrošināt valūtu ar zeltu?

  20.gadsimta sākumā centrālajās bankās bija lieli zelta krājumi, jo tolaik gandrīz visas pasaules valūtas bija piesaistītas zeltam un nodrošinātas ar...

 • Kā iemācīties teikt komplimentus?

  Žurnāla "Mans Īpašums" maija numurā lasiet: mājoklis:ja nepieciešams remonts.Žurnāla "Mans Īpašums" maija numurā lasiet: mājoklis:ja nepieciešams...

 • Upe

  - Mamm, es redzēju nelabu sapni! - viņš vēl samiegojies, raudādams teic.2. - Mamm, es redzēju nelabu sapni! - viņš vēl samiegojies, raudādams...

 • Nav pasaulē vietas, kur nebūtu ukraiņu

  Ukraiņu vēsture Latvijā sākas aptuveni 19.gadsimtā. Pirms 1. pasaules kara ukraiņu diaspora nav bijusi liela - aptuveni trīs līdz četri tūkstoši...

 • Policija imformē

  Iet bojā vīrietis. Ugunsdzēsēji 12.maijā informējuši policiju, ka Pededzes pagastā ugunsgrēkā gājis bojā 1953.gadā dzimis vīrietis.Iet bojā...