Rajonā skolēnu pārvadāšana problēmas nerada

Alūksnes rajonā skolēnu pārvadāšanai gandrīz visas pašvaldības izmanto SIA “TU Vidlatauto” sniegtos pakalpojumus, bet ir arī tādas, kas nodrošina ar savu transportu.

Alūksnes rajonā skolēnu pārvadāšanai gandrīz visas pašvaldības izmanto SIA "TU Vidlatauto" sniegtos pakalpojumus, bet ir arī tādas, kas nodrošina ar savu transportu.
"Alūksnes rajonā skolēnu pārvadāšana problēmas nesagādā," laikrakstam stāsta Alūksnes rajona padomes galvenā speciāliste ekonomikas jautājumos Gaida Zujeva.
Viņa bilst, ka pašvaldības ir mēģinājušas iegādāties savu transportu skolēnu pārvadāšanai, taču neatmaksājas to darīt. Laikraksts uzzināja, ka, piemēram, Trapenes pašvaldība skolēnu pārvadāšanai izmanto tikai savu transportu. Mālupes pagastā jau ilgstoši skolēni izmanto uzņēmuma "TU Vidlatauto" pakalpojumus - autobuss piestāj visās nepieciešamajās pieturvietās.
Virešu pagasta pašvaldība skolēnu pārvadāšanai noslēgusi līgumu ar SIA "TU Vidlatauto, uzņēmumu "Cats" un Valmieras autotransporta uzņēmumu.
"Grūtāk ir Sikšņu pamatskolas audzēkņiem pēcpusdienā, kad autobuss nekursē. Viņiem jādomā, kā tikt mājās," stāsta Virešu pagasta padomes sekretāre Linda Zāga.
Arī Veclaicenes pagastā, kur skola neatrodas centrā, skolēni izmanto satiksmes autobusu. Pašvaldība sedz 50 procentus ceļa izdevumu. Šādu kārtību noteikusi arī Jaunalūksnes pagasta padome.

Citu datumu laikraksti

  • Invalīdi var uzdot jautājumus

    Labklājības ministrija informē, ka ir pieejams jauns bezmaksas tālrunis - 8002080, uz kuru zvanot cilvēki var saņemt atbildes uz jautājumiem par...

  • Vēlas noteikt stingru darba aizsardzību

    Zemkopības ministrija ir izstrādājusi un iesniegusi valdībai izskatīšanai noteikumu projektu par darba aizsardzības prasībām mežsaimniecībā.Zemkopības...

  • Pilsētā autobusu kustības saraksti būs

    “Alūksnes Ziņās” ir vērsušies vairāki lasītāji un izteikuši priekšlikumu, ka Alūksnes autopieturās, kas atrodas pilsētas teritorijā, vajadzētu...