Rajona sportisti gūst uzvaras kausa izcīņā kalnu velosipēdiem

Veiksmīgi ir beigusies šāgada Alūksnes rajona kausa izcīņa kalnu velosipēdiem, kas risinājās trijos posmos un kur kopvērtējumā veiksmīgus rezultātus uzrādīja Alūksnes rajona riteņbraucēji.

Veiksmīgi ir beigusies šāgada Alūksnes rajona kausa izcīņa kalnu velosipēdiem, kas risinājās trijos posmos un kur kopvērtējumā veiksmīgus rezultātus uzrādīja Alūksnes rajona riteņbraucēji.
Kausa izcīņas kopvērtējumā vislabākos rezultātus Alūksnes rajona sportisti uzrādīja senioru grupā (40 gadi un vecāki). 1.vietu izcīnīja ilzenietis Viesturs Kazainis, 2.vietu - ilzenietis Juris Prižavoits, bet 3.vietu - alūksnietis Gunārs Rozenbergs. Sieviešu konkurencē kopvērtējumā 1.vieta šogad ir ilzenietei Danai Prižavoitei, bet ilzenietei Santai Kazainei - 4.vieta.
Bērniem līdz 12 gadu vecumam alūksnietis Rolands Zarītis kopvērtējumā izcīnīja 2.vietu, apenietis Guntis Lakstīgala - 3.vietu, bet veiksmīgs rezultāts bija arī alūksniešiem Armandam Girbem, Beātei Kovgerei, Andim Apraksinam un citiem. Savukārt jauniešu grupā līdz 16 gadu vecumam 3.vietu izcīnīja alūksnietis Ervīns Parings, bet atzīstams kopvērtējuma rezultāts šajā grupā ir arī Atim Šaicānam, Kristeram Kovgeram un Sandim Skujam. Sporta klasē un tautas klasē Alūksnes rajona sportisti kopvērtējumā šoreiz nebija starp pirmo trīs vietu ieguvējiem. Toties alūksnietim Andrim Vosekalnam tautas klasē izdevās izcīnīt 4.vietu.
Paši sportisti atzīst, ka šāgada čempionāts kalnu velobraukšanā ir bijis veiksmīgs. Šogad tāpat kā citos gados kopvērtējuma uzvarētāji saņēma ļoti savdabīgas balvas, kas veidotas no koka un metāla. To autors ir metālkalējs Laimonis Bāliņš un koktēlnieks Harijs Stradiņš. Viņi tajās attēlojuši Tempļa kalna sarežģīto trasi, kas vijas gan kalnup, gan lejup pa stāvām nogāzēm. Savukārt pirms sacensību uzvarētāju apbalvošanas ikvienam bija iespēja piedalīties jautrās atrakcijās, ko nekad nav trūcis Alūksnes riteņbraukšanas kluba "Velo" rīkotajās sacensībās. Viena šoreiz bija putu pūšana, izmantojot trauku mazgājamo līdzekli.
Šogad riteņbraukšanas kluba "Velo" rīkotajām sacensībām aktīvi līdzi seko arī talismans - lapsiņa, kurai gan vārds vēl nav izvēlēts, tādēļ ikvienam ir iespēja paust par to savu viedokli, vēršoties klubā "Velo" vai laikrakstā "Alūksnes Ziņas". Lapsiņa gādās par jautrību kluba rīkotajos pasākumos arī citos gados.
Alūksnes riteņbraukšanas kluba "Velo" valdes priekšsēdētājs Guntis Kozilāns atzīst, ka šīs ir vienas no pēdējām sacensībām Latvijā, kurās var piedalīties arī amatieri, ne tikai profesionāli sportisti. Viņš ir pateicīgs visiem dalībniekiem, kas startēja šāgada kausa izcīņas trijos posmos, kā arī visiem sponsoriem no Alūksnes rajona, Smiltenes, Valmieras, Daugavpils, Tukuma, Priekuļiem, Lejasciema, Līgatnes, Kokneses, Rīgas un citām vietām.

Citu datumu laikraksti

  • Oktobris - zemliku mēnesis

    Šis ir laiks, kad, atstājot aiz sevis krāšņu lapu zeltu, dienu nomaina tumši violeta nakts, pilna mistikas, burvības un smeldzes.Šis ir laiks, kad,...

  • Zemes dienestā gatavojas reorganizācijai

    Līdz nākamā gada sākumam tiks pabeigta Valsts zemes dienesta reorganizācija, kas paredz mainīt zemes dienesta funkcijas un izveidot jaunu...

  • Alūksnē atver daudzveidīgu pakalpojumu biroju

    Alūksnē šonedēļ ir atvērts jauns Juridisko, grāmatvedības, tūrisma un lietišķo pakalpojumu birojs. To izveidojušas piecas alūksnietes - Ilze Rubene,...