Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rajona vieglatlēti gūst vairākas godalgotas vietas

Alūksnes rajona vieglatlēti Vidzemes zonas rajonu sacensībās, ko rīkoja Jaunatnes sporta centrs, marta sākumā ieguva astoņas pirmās, vienu otro un trīs trešās godalgotās vietas.

Alūksnes rajona vieglatlēti Vidzemes zonas rajonu sacensībās, ko rīkoja Jaunatnes sporta centrs, marta sākumā ieguva astoņas pirmās, vienu otro un trīs trešās godalgotās vietas.
"Sacensības risinājās Limbažu Olimpiskā centra hallē. Tajās startēja 1990.un 1991. gadā dzimušie jaunieši no Alūksnes, Limbažu, Cēsu, Valmieras un Valkas rajona.
Dubultuzvaru – 60 metru barjerskrējienā un augstlēkšanā izcīnīja Agita Priede, savukārt Nadīna Dudare – 200 metru skrējienā un kārtslēkšanā. Jāuzsver, ka Nadīna ar "inventāru", kas bija spilgtā krāsā, un atraktīvo lēkšanas veidu uzreiz guva vietējās publikas atsaucību, tādēļ katru viņas lēcienu pavadīja aplausi un uzmundrinājumi," stāsta Alūksnes bērnu un jauniešu sporta skolas vieglatlētikas treneris Ilgvars Vaskis.
Viņš norāda, ka sīvā cīņā uzvaru 600 metru distancē guva Vita Dravniece. "Krietni pārāka par sāncensēm lodes grūšanā izrādījās Justīne Kalniņa. 1.un 2.vieta lodes grūšanā bija arī viņas skolasbiedriem Kārlim Latikam un Salvim Vītoliņam, bet augstlēkšanā – Edgaram Miķelsonam. 3.vieta lodes grūšanā bija Līgai Tučai, augstlēkšanā – Lindai Briediņai un 600 metru skrējienā – Kasparam Ērmanim," komentē I.Vaskis.
"Savukārt februārī Rīgā notikušajās Latvijas Jaunatnes sporta centra sacensībās vieglatlētikā vidējā vecuma grupā divas sudraba medaļas 1000 un 3000 metru skrējienā izcīnīja apenietis Arturs Vinogradovs.
Viņš pauž nožēlu, ka Jaunatnes sporta centra vadības un Vieglatlētu savienības nesaskaņu dēļ šajā ziemā Baltijas valstu sacensības šajā vecuma grupā nenotika.
"Par "kārtību" sporta dzīvē liecina fakts, ka Baltijas valstu pieaugušo un vecākās grupas jauniešu komandu sacensības, kam šogad vajadzēja būt Latvijā, notika Tallinā, jo pie mums diemžēl nav starptautiskiem noteikumiem atbilstošas bāzes vieglatlētikas sacensībām telpās," atzīst I. Vaskis.
Pēdējais vieglatlētikas pasākums telpās būs Alūksnē 15.martā – firmas "Latvijas energoceltnieks" balvu izcīņas sacensības daudzcīņā.

Citu datumu laikraksti