Rallija ekipāžas vēl atbrauks uz Alūksni

Alūksnes Tūrisma informācijas centrā 21. un 22.augustā iegriezās kamerkora “Ave sol” rallija automašīnu ekipāžas.

Alūksnes Tūrisma informācijas centrā 21. un 22.augustā iegriezās kamerkora "Ave sol" rallija automašīnu ekipāžas.
Rīgas pilsētas svētkos šo pasākumu rīkoja ar mērķi pierādīt, ka 24 stundās var šķērsot visus Latvijas rajonus, turklāt nepārkāpjot satiksmes noteikumus.
"Automašīnu ekipāžas pārstāvēja Latvijas lielākos uzņēmumus - "Aldaris", "Grindeks", "Impro", "Latvijas finieris", "Latvijas gāze", "Lattelekom", "Latvenergo", "Rīgas miesnieks", "Rīgas piensaimnieks", visus, protams, nav iespējams nosaukt. No pulksten 17.00 sākam gaidīt. Tie, kas brauca vispirms uz Vidzemi, izvēlējās apmēram šādu maršrutu: Cēsis, Limbaži, Valmiera, Valka un Alūksne. Pirmā pie mums pulksten 18.27 ieradās "Rīgas miesnieka" ekipāža. 20 komandas bija reģistrējušās līdz 20.00. Tad bija pārtraukums, jo citi acīmredzot vispirms bija devušies uz Kurzemi. Pēc 24.00 reģistrējās Ceļu policijas pārvalde, bet nākamā mašīna bija tikai ap 2.00, tad 5.30 vēl viena un no 7.00 jau ieradās atkal cita pēc citas. Pēdējā ieradās pulksten 9.00," stāsta tūrisma darba organizatore Kristīne Vimba.
Daži ātri ieskrēja informācijas centrā, lai uzliktu zīmogu, un uzreiz devās tālāk. Citi aprunājās, jautāja, kas jau ir reģistrējušies pirms viņiem. Tas droši vien deva iespēju aptuveni noteikt, kā veicas salīdzinājumā ar citiem. Alūksnieši ievēroja, ka dažas mašīnas bija skaisti noformētas. Piemēram, firmas "Oriflame" mašīnai pie spuldzēm bija izveidotas acis, mute. "Klondaikas" pārstāvji uzdāvināja karodziņu, bet "Latvijas Avīze" - jaunākos laikraksta numurus. Vislielāko pārsteigumu sagādāja "Rīgas piensaimnieks", kas atstāja cienastam dāvanu maisiņu ar sieriņiem "Kārumiņš". "Tas acīmredzot ir jauns produkts, jo tādus veikalā vēl nebiju redzējusi. Mēs savukārt visiem devām tūrisma ceļvežus, daudzi solīja atbraukt," saka K.Vimba. "Latvijas Unibankas" filiālēs gaidīja savējo ekipāžu.
Kora "Ave sol" un rallija menedžere Dana France informē, ka visātrākā ekipāža - "ZL Hotline" - ieguvusi arī visvairāk soda punktu, tāpēc palika pēdējā vietā. Uzvarētāja ir "Volvo Truck Latvia", kas uzvarējusi arī kategorijā par Latvijas apceļošanu pa visīsāko distanci, nobraucot 1508 kilometrus. Otrā ir "Latvenergo", bet trešā - būvfirmas "Re@Re" komanda. Par labāko mašīnas noformējumu balvu saņēma "Kalnozols" pārstāvji, kas sagatavojuši visatbilstošāko noformējumu savai firmai - automašīna rotāta ar ķiverēm un ķieģeļiem, bet braucēji tērpušies celtnieku apģērbā.
"Rallijs notiks katru gadu, bet katru reizi ar citu ievirzi. Šoreiz secināts, ka Latviju, ievērojot ceļu satiksmes noteikumus, var apbraukt 22 stundās," atzīst D.France.

Citu datumu laikraksti

  • Kā izvairīties no viltotām latu monētām?

    Kā izvairīties no viltotām latu monētām? Lai cik labi aizsargāta un droša ir kādas valsts, arī Latvijas, nauda, noziedznieki to mēģina viltot.Kā...

  • Cels sporta kompleksu

    Alūksnes pilsētas domes deputāti nolēma atbalstīt Nacionālo bruņoto spēku viceadmirāļa Gaida Andreja Zeibota lūgumu par zemes gabala piešķiršanu...

  • Bērnus rosina zīmēt

    Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija 2004. gada Eiropas Kultūras mantojuma dienās “100 apdraudētākie kultūras pieminekļi” izsludina...