Remontēs Mālupes tiltu pār Pededzi

Latvijas Autoceļu direkcijas Alūksnes nodaļai tiltu periodiskajai uzturēšanai šogad ir paredzēti 30 000 latu. Tos tērēs, lai remontētu Mālupes tiltu pār Pededzes upi.

Latvijas Autoceļu direkcijas Alūksnes nodaļai tiltu periodiskajai uzturēšanai šogad ir paredzēti 30 000 latu. Tos tērēs, lai remontētu Mālupes tiltu pār Pededzes upi.
"Uz tilta remontēs margas un iekārtos trotuārus. Šogad paveiksim pēdējos remontdarbus uz tilta pār Gauju Virešos un iekārtosim stāvlaukumu netālu no tilta. Tur ir atlikuši darbi 70 000 latu apmērā," saka Latvijas Autoceļu direkcijas Alūksnes nodaļas vadītājs Māris Salmiņš.
Viņš uzsver, ka šovasar atjaunos asfaltbetona segumu uz 1.šķiras ceļa P-39 Alūksne - Ape apmēram puskilometra garumā. 10 000 lati paredzēti krūmu izciršanai ceļu malās un ūdens atvadsistēmu ierīkošanai.
"Sen nav bijusi tāda ziema kā šogad, kad tik bieži mainās laika apstākļi. Grants seguma ceļi visu laiku ir pārklāti ar ledu un piebrauktu sniegu. Lai uzturētu ceļus, esam jau pārtērējuši ziemas darbiem paredzētos līdzekļus par 50 000 latu," stāsta M.Salmiņš.
Viņš atzīst, ka ir vairākas programmas, kas paredz ceļu asfaltēšanas un uzturēšanas darbus par Eiropas Savienības līdzekļiem, bet tās vēl turpmākajam periodam nav pilnībā izstrādātas. "To īstenošanā Latvijai vajadzēs piedalīties arī ar savu līdzfinansējumu. Ja jau šogad vēlamies uzsākt kādus darbus, uzņēmējiem pašiem ir jāriskē un tie jāuzsāk, ieguldot savu finansējumu. Protams, rēķinoties, ka pēc tam viņi to atgūs no Eiropas Savienības fondiem," saka M.Salmiņš.
Reģionālās attīstības programmas sadaļa "Grants ceļu pārveidošana par asfaltbetona ceļiem" paredz, ka Alūksnes rajonā asfaltēs vairākus ceļus, piemēram: Kolberģis - Visikums, Māriņkalns - Jaunlaicene, ceļa posmu līdz Jaunannas centram no ceļa Alūksne - Litene krustojuma. Programmas realizācija varētu būt laika posmā no 2004. līdz 2007.gadam.

Citu datumu laikraksti

  • Nenožēlo nevienu dzīves mirkli

    Alūksniete Ausma Lietaviete šodien ir laimīga, ka dzīvo, var būt kopā ar tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem un ka viņiem klājas labi. Arī par to, ka nav...

  • Vai Einars Repše beidzis savu misiju Latvijā?

    Neviltotu prieku daudzos politiķos izraisīja Einara Repšes paziņojums, ka viņš atsakās no savas kandidatūras premjera amatam par labu Krišjānim...

  • Apbalvo čaklākos izplatītājus

    Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolas skolēnus svētdien Rīgā apbalvoja kā vienus no čaklākajiem UNICEF atklātņu izplatītājiem.Ojāra Vācieša Gaujienas...