Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Reorganizācija nerada izmaiņas

Ar Uzņēmumu reģistra 27.oktobra lēmumu beigusies Nodarbinātības Valsts dienesta reorganizācija.

Ar Uzņēmumu reģistra 27.oktobra lēmumu beigusies Nodarbinātības Valsts dienesta reorganizācija. Turpmāk visas dienesta funkcijas, saistības, mantu un finanšu līdzekļus pārņem Nodarbinātības Valsts aģentūra.
"Darba pienākumi nemainās, bet tagad iestādes nosaukums ir Nodarbinātības valsts aģentūras Alūksnes filiāle. Mainīts ir juridiskais statuss no līdz šim pastāvošās bezpeļņas organizācijas valsts akciju sabiedrības uz Labklājības ministrijas pārraudzībā esošu valsts publisko aģentūru," skaidro Nodarbinātības Valsts aģentūras Alūksnes filiāles vadītāja Zinaīda Jegorova.
Aģentūras 61 filiāles reorganizēs līdz 12.novembrim. Arī turpmāk bezdarbniekiem piedāvās aktīvos nodarbinātības pasākumus, lai samazinātu bezdarbu. Darba meklētājos veido motivāciju aktīvāk meklēt iespējas atrast vietu darba tirgū, iesaistīties mācībās, lai paaugstinātu konkurētspēju.

Citu datumu laikraksti