Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīko atklātu konkursu audzēkņu ēdināšanai

Apes dome līdz 30.maijam izsludinājusi atklāto konkursu vidusskolas un pirmsskolas izglītības iestādes "Vāverīte" gandrīz 350 audzēkņu ēdināšanai nākamajā mācību gadā.

Apes dome līdz 30.maijam izsludinājusi atklāto konkursu vidusskolas un pirmsskolas izglītības iestādes "Vāverīte" gandrīz 350 audzēkņu ēdināšanai nākamajā mācību gadā.
Apes domes grāmatvede Dzintra Ozoliņa informē, ka šādu konkursu pašvaldība rīko pirmo reizi.
"Vidusskolēniem plānojam ēdināšanu divreiz dienā, internāta un pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņiem - trīsreiz dienā. Pretendenti piedāvājumu var iesniegt tikai par visu apjomu.Vērtējumā galvenais kritērijs ir cena. Būtiski arī, lai iespēju robežās ēdināšanas blokos saglabātos esošās darba vietas," saka D.Ozoliņa.
Bez pārtikas produktu iegādes audzēkņu ēdināšana mācību gadā izmaksājot apmēram 8000 latus. Produktus gādāt palīdz bērnu vecāki. Kopējais naudas apgrozījums, organizējot bērnu ēdināšanu, esot līdz 14 000 latu mācību gadā.
D.Ozoliņa uzsver, ka pērn vidusskolai uzcelta jauna ēka 316 000 latu vērtībā un ir jāpilda kredītsaistības. "Ēdināšanas bloka uzturēšana nav pašvaldības funkcija. Tāpēc arī rīkojam konkursu," saka D.Ozoliņa.

Citu datumu laikraksti

  • Aunam jāanalizē sava rīcība

    AUNS. Jaunievedumu īstenošana saistīsies ar negaidītiem šķēršļiem.AUNS. Jaunievedumu īstenošana saistīsies ar negaidītiem šķēršļiem. Slepeni...

  • Aicina ciemos pie Lieldienu zaķa

    No 16. līdz 20. aprīlim Latvijas Dabas muzejs aicina apmeklēt tradicionālo dekoratīvo trušu izstādi "Ciemos pie Lieldienu zaķa", kura veidota...

  • Garneļu sautējums ar sēnēm

    Lai ēdienkarti padarītu interesantāku, netērējot daudz laika un naudas, piedāvāju gatavot garneļu sautējumu ar sēnēm.Lai ēdienkarti padarītu...