Rīko Rudens balli un savdabīgu loteriju

Gandrīz 200 ilzeniešu sestdien tikās Rudens ballē, kur lustējās, saņēma pateicību no pagasta padomes un piedalījās loterijā, kurai laimestus bija atnesuši paši no savām saimniecībām.

Gandrīz 200 ilzeniešu sestdien tikās Rudens ballē, kur lustējās, saņēma pateicību no pagasta padomes un piedalījās loterijā, kurai laimestus bija atnesuši paši no savām saimniecībām.
Ilzenes pagasta padome ir gandarīta, ka Rudens balle bija tik kupli apmeklēta. "Šogad pagastā nerīkojām konkursu par sakoptām sētām, jo esam nolēmuši, ka šis konkurss pagastā būs katru otro gadu, tādēļ rīkojām Rudens balli. Ilzenes pagasta padome pasniedza arī Pateicības rakstus. Par ieguldīto darbu lauksaimniecībā un pagasta sakoptas vides veidošanā tos saņēma piecas zemnieku saimniecības - "Paipalas", "Madaras", "Sapnīši", "Kastaņas" un "Siveci", Kristīne Berkule un Guntis Čaks, SIA "Riekstiņi" un kooperatīvā sabiedrība "Amatnieki". Par Ilzenes vārda nešanu rajonā un Eiropā pateicību saņēma mūsu pagasta riteņbraucēji, orientieristi, futbola komanda, ūdens motosportists, Ilzenes pamatskola un bibliotēka," stāsta pasākuma organizatore Rudīte Pehlaka.
Loterijā balles apmeklētāji varēja laimēt apmēram 80 vērtīgas balvas. Tās uz tautas namu atnesa pasākuma dalībnieki. Katras balvas numurs atradās piepūstā balonā apmeklētāji varēja izvēlēties, kuru no tiem paņemt.
"Varēja laimēt visu, kas audzēts, ražots un radīts pašu mājās: adījumus, medu, dzīvu trusi ar burkānu maisu, ievārījumus, konservējumus, mārtiņrožu dēstus, dāvanu kartes lauksaimniecības pakalpojumu izmantošanai, ķirbjus, dāvanu karti no veterinārārstes, šāgada ražas rapšu eļļu, lopbarības graudu maisu, istabas puķi podā un citu. Kooperatīvā sabiedrība "Amatnieki" loterijai bija atnesuši kartupeļu dakšas, ko paši nosauca par "mazās mehanizācijas palīglīdzekli". Interesantu loteriju bija sarūpējusi Ilzenes grupa "Naktsputni" - loterijas ieguvējs saņēma iespēju savā jubilejā noklausīties "Naktsputnu" koncertu, skanot mīļākajām dziesmām. Tas ir ekskluzīvs piedāvājums, ko jāizmanto gada laikā. Pagasta padome loterijai bija sarūpējusi sešas dāvanu kartes - braucienu uz Ķoņu dzirnavām," klāsta R.Pehlaka.
Balles apmeklētāji tautas namā varēja vērot divas izstādes - ziedu un rudens ražas izstādi, kā arī bērnu zīmējumu izstādi "Ilzene - mana bērnības zeme", par to balles viesi bija patīkami pārsteigti. Ilzenes pagasta padome apmaksāja koncertu, kurā uzstājās Mildiņa Nabiņa un Skaidrīte Krāniņa (Dainis Porgants un Jānis Jarāns). Ballē spēlēja grupa "Sandra". Tas bija slēgtais vakars, uz kuru lūdza visus pagasta iedzīvotājus.

Citu datumu laikraksti