Rīkos veselības pēcpusdienu

Nākamajā nedēļā Jaunalūksnes pagasta Kolberģa tautas namā pirmo reizi būs veselības pēcpusdiena “Ķermenī dzīvo mans “es”, kas skaistuma čaulā tērpjas”.

Nākamajā nedēļā Jaunalūksnes pagasta Kolberģa tautas namā pirmo reizi būs veselības pēcpusdiena "Ķermenī dzīvo mans "es", kas skaistuma čaulā tērpjas".
Tajā būs tikšanās ar speciālistēm - Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības organizācijas apvienības prezidenti Dzidru Kreišmani un Jaunalūksnes pagasta zemnieku saimniecības "Šalkas Elvi" īpašnieci Ivetu Laicenu, kā arī veselīgu produktu degustācija.
"Pavasarī cilvēkiem parasti ir lielāka interese par veselību, ārējo izskatu un iekšējo harmoniju, tādēļ radās iecere veidot veselības pēcpusdienas, aicinot dažādus speciālistus. Šāda ideja radās jau pirms gada, bet dažādu apsvērumu dēļ nebija izdevies to īstenot," stāsta Kolberģa tautas nama vadītāja Ieva Baltā.
Viņa uzsver, ka vispirms speciālisti, kas cilvēkiem varētu stāstīt par šīm tēmām, tika meklēti pašvaldībā. "Iveta Laicena ir labi zināma bioloģiskās saimniecības īpašniece. Viņa stāstīs par dabīgiem produktiem cilvēka veselībai.
Iveta Laicena ierosināja uzaicināt Bioloģiskās lauksaimniecības organizācijas apvienības prezidenti Dzidru Kreišmani. Būs arī pirts speciālists, kas stāstīs par dvēseles un miesas harmoniju, tikai pagaidām vēl nezinām, kas būs šis cilvēks," saka I.Baltā.
Savukārt degustācijas laikā varēs baudīt bioloģiskajā saimniecībā audzētu, gatavotu produkciju - medu, tēju, maizi, kazas sieru un liellopa desu. Interesenti uz veselības pēcpusdienu varēs doties 24.aprīlī pulksten 13.00 Kolberģa tautas namā.

Citu datumu laikraksti

  • Bērniem un jauniešiem rīko estrādes konkursu

    Kultūras portāls SVLV (www.sv.lv) sadarbībā ar Ozolnieku tautas namu un Ozolnieku novada domi 14.maijā organizēs trešo bērnu un jauniešu estrādes...

  • Pašvaldībā ir jauna sekretāre

    No šodienas, 12.aprīļa, Zeltiņu pagasta padomē sekretāres pienākumus veiks Anita Gasperte.No šodienas, 12.aprīļa, Zeltiņu pagasta padomē sekretāres...

  • Aizdegas ventilācijas iekārta

    10.aprīlī pulksten 6.03 Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Alūksnes brigāde saņēma izsaukumu uz SIA “Alta S” maizes kombinātu.10.aprīlī...