Rīt aicina uz Sporta svētkiem

Ikviens interesents rītdien, 5.augustā, no pulksten 15.00 tiks gaidīts Alūksnes Pilssalas stadionā, kur risināsies sportiskas aktivitātes saskaņā ar Alūksnes Pilsētas svētkiem.

Ikviens interesents rītdien, 5.augustā, no pulksten 15.00 tiks gaidīts Alūksnes Pilssalas stadionā, kur risināsies sportiskas aktivitātes saskaņā ar Alūksnes Pilsētas svētkiem.
Sacensību koordinators Vilnis Veļķeris atzīst, ka Sporta svētkos ikviens interesents - gan liels, gan mazs - varēs piedalīties tik daudzās disciplīnās, cik vēlēsies. Veiksmīgākajiem pasniegs Alūksnes pilsētas domes sarūpētas balvas.
"Šie būs Sporta svētki, nevis sporta sacensības, tādēļ nevajag baidīties, bet nākt un piedalīties, jo nopietnus rezultātus uzrādīt neprasīs. Šajā dienā ikviens varēs sportot, kā un cik vēlas daudzās disciplīnās - arī neierastās," saka V.Veļķeris.
Gan sievietēm, gan vīriešiem būs iespēja spēlēt pludmales volejbolu, veidojot komandas. Atraktīva un neierasta sportiskā aktivitāte būs futbola soda sitieni, jo šoreiz futbola vārti tiks sadalīti vairākās iedaļās, bet katrai piešķirts noteikts punktu skaits. Dalībniekiem būs jātrāpa vārtos un jāsavāc pēc iespējas vairāk punktu. Būs iespēja arī spēlēt strītbolu un izmēģināt roku basketbola soda metienos.
"Interesanti būs arī velobraucieni, kuru laikā dalībniekiem būs jāpārvar dažādi šķēršļi un barjeras. Savdabīgāk nekā citreiz būs organizēta orientēšanās. Tajā dalībnieki varēs piedalīties divās grupās - tie, kas vēlēsies atrast kontrolpunktus Alūksnes pilsētas parkā noteiktā laikā, un tie, kas šo distanci vēlēsies veikt savam priekam, lēnā garā pastaigājoties pa parku un atrodot kontrolpunktus. Te gan jālūdz dalībniekiem neaiztikt kontrolpunktus, bet atstāt tos savā vietā, jo bieži sacensību laikā kontrolpunkti tiek sabojāti vai nozagti, tādējādi izjaucot sacensību gaitu," uzsver V.Veļķeris.
Viņš norāda, ka dažas disciplīnas tiks organizētas, sadarbojoties ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Alūksnes brigādi. Savukārt sadarbībā ar Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljonu ikvienam būs iespēja piedalīties militārajā stafetē.
No pulksten 21.00 ikviens aicināts uz Pilssalas estrādi, kur ballē spēlēs Alūksnes mūziķu grupas.

Citu datumu laikraksti

  • Iesaistās latvāņu apkarošanā

    Pagājušajā gadā Zemkopības ministrijas aktīvās rīcības dēļ Latvija ieguva atbalstu latvāņu apkarošanai no Eiropas Savienības struktūrfondu...

  • Izstrādās tehnisko projektu vakarskolai

    Alūksnes rajona padomes jūlija sēdē tika pieņemts lēmums par grozījumu veikšanu rajona padomes 2005.gada budžetā.Alūksnes rajona padomes jūlija sēdē...

  • Vismazāk postījumu ceļu aprīkojumam

    Gada pirmajā pusē vismazāk postījumu ceļu aprīkojumam nodarīts Alūksnes rajonā. Vandāļi un pārgalvīgi braucēji radījuši 264 latu zaudējumus, tas ir...