Riteņbraucēji gatavojas startiem

Sestdien, 26.aprīlī, Alūksnes sporta bāzē "Mežinieki" sāksies "Alūksnes rajona kausa izcīņa - 2003" kalnu velosipēdistiem.

Sestdien, 26.aprīlī, Alūksnes sporta bāzē "Mežinieki" sāksies "Alūksnes rajona kausa izcīņa - 2003" kalnu velosipēdistiem.
Pērn šajās sacensībās startēja 170 dalībnieki. Pēc sacensību nolikuma arī šogad tās notiks četrās kārtās,tāpat līdzīgs būs dalībnieku iedalījums grupās. Ir arī vairākas izmaiņas. "Sporta klases dalībnieki ir izteikuši vēlēšanos cīnīties garākās distancēs nekā līdzšinējie 20 kilometri," stāsta sporta apvienības "Alūksne" vadītājs Vilnis Veļķeris.
Atšķirīga būs vērtēšana. Tā notiks pēc punktu sistēmas, uzvarētājam piešķirot 1000 punktus, bet pārējo dalībnieku punktu skaits būs atkarīgs no laika, kāds zaudēts uzvarētājam. "Visiem riteņbraucējiem, arī bērniem, obligāti jālieto aizsargķiveres," uzsver viens no šo sacensību organizatoriem Mairis Levans. Viņš atgādina, ka dalībniekiem kalnainajā distancē jācenšas braukt uzmanīgi, lieki neriskējot.
Sportistiem nolikumā paredzēta dalības maksa divi lati, bērniem līdz 12 gadu vecumam – lats. Otrā sacensību kārta notiks 7. jūnijā Zeltiņos, trešā – 12.jūlijā Apē. Noslēguma kārtu Alūksnē 18. oktobrī organizēs riteņbraucēju klubs "Velo". Tā vadītājs Guntis Kozilāns informē, ka 31.maijā, 14.jūnijā un 6.septembrī rīkos sacensības bērniem.
"Tās notiks vieglākās distancēs un būs piemērotas tiem, kas tikai apgūst velobraukšanas iemaņas. Protams, nevienam jaunajam braucējam neliedz startēt arī čempionātā kopā ar meistariem – kalnu velobraucējiem," saka G.Kozilāns.

Citu datumu laikraksti

  • Aunam jādodas ārpus mājas

    AUNS. Būsiet garīgi un fiziski iztukšots. Nevēlēsieties pat dzirdēt par darba jautājumiem. Ieteicams šo dienu pavadīt ārpus mājas un iesaistīt...

  • Piedāvā atpūtu dažādām gaumēm

    Lieldienu pasākumi. 19.aprīlī pulksten 22.30 Alūksnē, atpūtas klubā "Jolanta" – Lieldienu dejas un konkursi "Ar un par olām" kopā ar DJ Uruli un...

  • Līķauts ir liecība par augšāmcelšanos

    Daudzi cilvēki vēl joprojām ar neticību vēro līķautu, kas glabājas Turīnā. Ja pasaule spēj pieņemt cilvēka mokas - šaustīšanu un krustā sišanu, tad...