Riteņbraukšanas sacensībās pasniedz līdzjutēju balvu

Saulainajā 18.jūnijā Alūksnes pilsētas riteņbraukšanas klubs “Velo” organizēja sacensības Alūksnes Pilssalā.

Saulainajā 18.jūnijā Alūksnes pilsētas riteņbraukšanas klubs "Velo" organizēja sacensības Alūksnes Pilssalā.
Dalībnieki startēja trīs grupās: A grupa startēja 1991.-1992.gadā dzimušie seši dalībnieki, B grupā, arī seši 1993.-1994.gadā dzimuši riteņbraucēji, bet C grupā startēja deviņi 1995.gadā dzimuši un jaunāki sportisti.
"Cīņa notika sportiski godīgā gaisotnē ar cīņas azartu," stāsta sacensību organizētājs Guntis Kozilāns. Viņš arī atzīst, ka šoreiz dalībnieku esot bijis vairāk nekā iepriekš, iespējams, labo laika apstākļu dēļ.
A grupā 1.vietu izcīnīja Ernsta Glika Alūksnes valsts ģimnāzijas skolnieks Andris Vosekalns, 2.vietu ieguva Kristers Kovgers, bet trešais šajā grupā bija Lauris Tukišs.
B grupā 1.vietu ieguva Apē dzīvojošais sportists Guntis Lakstīgala, 2.vietu izcīnīja Juris Zēmelis, bet 3.vietu ieguva Oskars Zaķis.
C grupas riteņbraucēji mēroja 750 metrus garu ceļu. Šajā grupā pirmās trīs vietas ieguva Alūksnes sākumskolas skolēni: 1.vietu izcīnīja Rolands Zarītis, 2.vietu ieguva Reinis Medris, bet tikai nedaudz atpaliekot 3.vietu ieguva Andris Tukišs.
"Tika pasniegta arī līdzjutēju balva – pludmales volejbola bumba, kuru šoreiz ieguva Kovgeru ģimene," atklāj sacensību organizētājs. Nākamā velosacensību kārta notiks 3.septembrī. Ceram, ka tas nemazinās jaunajos sportistos cīņas garu un vēlmi sportot. Lai veicas turpmāk!

Citu datumu laikraksti

  • Dārza darbi jūnija otrajā pusē

    Mitruma apstākļi labi, dažviet pēc pērkona negaisa arī pārmitrs, vislabākie apstākļi nezāļu attīstībai, vēl pēdējais piegājiens to apkarošanai,...

  • Lauksaimniekiem - izdevīgāki kredīti

    Lauksaimnieki joprojām var pietiekties divās kreditēšanas programmās ar zemākām procentu likmēm - Lauksaimniecības ilgtermiņa investīciju...

  • Senču optimisms palīdz uzvarēt pārbaudījumus

    Mālupiete Ināra Garā it nemaz neatgādina rūpju nomāktu sievieti, lai gan pārbaudījumu dzīvē droši vien bijis vairāk nekā citiem.Mālupiete Ināra Garā...