Robežsargi aprīlī atklāj vairāk pārkāpēju

Pēc Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldes statistikas datiem aprīlī robežsargi aizturējuši 14 cilvēkus par dažādiem pārkāpumiem.

Pēc Valsts robežsardzes Viļakas pārvaldes statistikas datiem aprīlī robežsargi aizturējuši 14 cilvēkus par dažādiem pārkāpumiem.
Alūksnes rajona Mārkalnes pagasta iedzīvotājs aizturēts Pededzes pagasta teritorijā par atrašanos pierobežas joslā bez personu apliecinoša dokumenta - pases. Par šādu pašu pārkāpumu Pededzes pagastā ar 10 latiem sodīts Balvu rajona Kupravas iedzīvotājs. Par atrašanos pierobežas joslā bez speciālas caurlaides ar 10 latiem sodīts pededzietis. Pededzes robežkontroles punktā par mēģinājumu šķērsot valsts robežu ar transporta līdzekli, kuram noteiktā termiņā nav veikta valsts tehniskā apskate, aizturēts Rīgā un Liepājā dzīvojošs vīrietis, kā arī rīdzinieks. Par pārkāpumu abi sodīti ar 40 latu naudas sodu katrs. Par muitošanas preču ievešanu Latvijā slēptā veidā aizturēts Balvu iedzīvotājs.
Veclaicenes robežkontroles punktā aizturēts Rīgas un Ilūkstes iedzīvotājs, kas pārkāpis transporta līdzekļa tehniskā stāvokļa un iekārtojuma nosacījumus. Viņa transporta līdzeklim diennakts tumšajā laikā nedega neviens numura zīmes apgaismojuma lukturis, tāpēc jāmaksā sods - 20 lati. Par valsts robežas šķērsošanu ar transporta līdzekli, kuram noteiktā termiņā nav veikta valsts tehniskā apskate, ar 40 latiem sodīts rīdzinieks. Par šādu pašu pārkāpumu 40 latu naudas sods cēsniekam un 30 latu naudas sods Jūrmalā dzīvojošam robežas škērsotājam. Par transporta līdzekļa reģistrācijas un numura zīmju lietošanas noteikumu pārkāpšanu ar 20 latiem sodīts Polijas pilsonis.
Bērziņu robežpārejas punktā aizturēti divi Liepnas pagasta iedzīvotāji par atrašanos pierobežas joslā bez personu apliecinoša dokumenta un speciālas caurlaides. Abi par pārkāpumu saņēmuši brīdinājumu. Liepnas pagastā par aizlieguma ceļa zīmju prasību pārkāpšanu aizturēts alūksnietis.

Citu datumu laikraksti

  • Lai bērni pasaulē un Latvijā neciestu badu!

    Svētdien, 13.maijā, Apvienoto Nāciju Pasaules Pārtikas programma sadarbībā ar starptautisko kurjerpasta kompāniju TNT aicina simtiem tūkstošu cilvēku...

  • Apdraud kartupeļu gaišā gredzenpuve

    Pēdējos gados starp aktuālākajām problēmām kartupeļu audzētājiem ir kartupeļu gaišā gredzenpuve.Pēdējos gados starp aktuālākajām problēmām kartupeļu...

  • Zināmi konkursa uzvarētāji

    ES krustvārdu mīklu konkurss, veltīts Romas līgumu 50.gadadienas atzīmēšanai Latvijā, ir beidzies.ES krustvārdu mīklu konkurss, veltīts Romas līgumu...