Rūpēsies par bērnu drošību

Pasaules Veselības dienas (7.aprīlī) tēma šogad ir “Drošus ceļus - bez satiksmes negadījumiem!”. Vairākas ar bērnu drošību saistītas aktivitātes šajā dienā paredzētas arī Alūksnē.

Pasaules Veselības dienas (7.aprīlī) tēma šogad ir "Drošus ceļus - bez satiksmes negadījumiem!". Vairākas ar bērnu drošību saistītas aktivitātes šajā dienā paredzētas arī Alūksnē.
"Katru gadu Pasaules Veselības organizācija Veselības dienā aktualizē kādu no veselības tēmām. Šogad pievērsīsimies problēmām, kas saistītas ar ceļu satiksmes negadījumos iegūtajām traumām un to novēršanu. Dienas sauklis ir "Drošus ceļus - bez satiksmes negadījumiem!". Uzskatām, ka 2004.gada Veselības dienas tēma ir īpaši svarīga Latvijai. Šajā dienā vēlamies pievērst sabiedrības un valdības uzmanību gājēju un autovadītāju drošības pasākumiem uz Latvijas autoceļiem," stāsta Veselības veicināšanas centra Reģionālo struktūru uzraudzības nodaļas vadītāja Ilze Laidiņa.
7.aprīlī pulksten 15.00 Alūksnes Sociālās palīdzības centra zālē Jauno māmiņu skolas nodarbību laikā notiks lekcija "Sadzīves traumu profilakse bērniem līdz skolas vecumam. Neatliekamā palīdzība". "Lekciju lasīs lektors dakteris Valdis Reinerts. To varēs apmeklēt arī māmiņas, kurām bērni jau iet pirmsskolas izglītības iestādē, vecvecāki un citi interesenti. Semināra dalībnieki saņems dažādus informatīvus materiālus par drošību," uzsver Veselības veicināšanas centra reģionālā koordinatore Alūksnes, Gulbenes un Balvu rajonā Ingrīda Sniedze.
Viņa norāda, ka Jauno māmiņu skolai dāvinās videokaseti "Bērna drošība automašīnā". "7.aprīlī lekcijas laikā to ir paredzēts noskatīties. Videokaseti es piedāvāšu arī bērnudārzu un skolu darbiniekiem vecāku izglītošanai," saka I.Sniedze.

Citu datumu laikraksti

  • Konkurss “Iepazīsti Alūksnes rajonu”

    Šodien publicējam konkursa “Iepazīsti Alūksnes rajonu” septītās kārtas jautājumus, ko sagatavojis Kalncempju tūrisma informācijas punkts, kā arī...

  • Dzīvo viss, kas mīlestībā dots

    Acīmredzot nav jābrīnās, ka steigas un stresa nomāktie cilvēki veldzi un atelpu meklē dzejnieces Kornēlijas Apškrūmas sirsnības un mīlestības...

  • Popularizēs lietišķās mākslas mantojumu

    Alūksnes Tautas lietišķās mākslas studija “Kalme” kopā ar rajona mājturības skolotājiem vēlas apzināt rajona lietišķās mākslas mantojumu.Alūksnes...