Rūpēsimies par bērnu drošību!

Pasaules Veselības diena šogad aprīlī būs veltīta bērnu drošībai un viņu pasargāšanai no traumām.

Pasaules Veselības diena šogad aprīlī būs veltīta bērnu drošībai un viņu pasargāšanai no traumām. Veikalos un aptiekās var iegādāties dažādus aizsarglīdzekļus, piemēram, lai bērns nevarētu iebāzt pirkstus elektrības kontaktā, iespiest pirkstus durvīs un gūt citas traumas.
Šie aizsarglīdzekļi ir sīkumi, tomēr efektīgi palīdz pasargāt mazuli no dažādām traumām. Lai izvairītos no vajadzības sniegt pirmo neatliekamo medicīnisko palīdzību, iesakām iegādāties dažādus aizsarglīdzekļus jūsu bērnu drošībai.
- Lai bērns nevarētu atvērt skapju, sekciju durvis un atvilktnes, uz to augšējās malas var uzlikt un pieskrūvēt speciālu aizsarglīdzekli. Nospiežot aizsarglīdzekļa pogu, durvis varēs atvērt tikai pieaugušais. Bērns būs pasargāts no sīkām ikdienas traumām un nevarēs piekļūt skapjiem, lai izņemtu neatļautas mantas. Cena: 2,25 lati.
- Vecāki, kuri savu mazuli pārvadā automa-šīnas aizmugurējā sēdeklī bērnu autosē-deklītī, var iegādāties speciālu atpakaļskata spoguli. To piestiprina salonā tā, lai māmiņa vai tētis, sēžot pie stūres, spogulī var redzēt, ko dara bērns. Oriģinālajā salona spogulī to novērot nevar. Cena: 1,50 lati.
- Lai bērns nevarētu atvērt ledusskapja durvis, arī tās var aprīkot ar speciālu aizsarglīdzekli. To pie ledusskapja durvīm pielīmē. Ja ledusskapja durvīm būs uzlikt šāds aizsarglīdzeklis, bērnam nebūs spēka tās attaisīt. Cena: 1,55 lati.
- Uz rozetēm var uzlīmēt speciālu aizbāzni. Tas bērnam neļaus likt rozetē pirkstus vai asus priekšmetus. Pēc aizbāžņa uzlikšanas vecākiem to nevajadzēs noņemt, lai ieslēgtu kādu elektroierīci. Cena: 0,15 lati.
Materiāls tapis sadarbībā ar Alūksnes veikaliem "Juniors" un "Valdis"

Citu datumu laikraksti

  • Skrodera amats palīdz iepazīt šejieniešus

    Mājās uz galda novietota Nemitīgās palīdzības Dievmātes fotogrāfija. Apkārt valda ideāla kārtība - neraksturīga vīrietim, kas mūža nogalē saimnieko...

  • Politiskie vēji pagaidām pieklusuši

    Latvijas politiskā dzīve pagājušās nedēļas laikā bija mierīga. Nemanīja ne krievu valodas aizstāvju aktivitātes, ne kreisā politiskā spārna...

  • Alūksnē svinēs Eiropas dienu

    Valsts galvenās kultūras inspektores Alūksnes rajonā Astrīdas Bēteres projekts “Ar mums sākas Eiropa” saņēmis Kultūrkapitāla fonda finansiālu...