Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sabojā informatīvā stenda stiklu

Pagājušajā nedēļā Alūksnes pilsētas pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka, izsitot stiklu, ir sabojāts informatīvais stends pie automašīnu stāvlaukuma blakus Bībeles muzejam.

Pagājušajā nedēļā Alūksnes pilsētas pašvaldības policijas darbinieki konstatēja, ka, izsitot stiklu, ir sabojāts informatīvais stends pie automašīnu stāvlaukuma blakus Bībeles muzejam.
"Diemžēl pavasaris Alūksnē atnācis ne tikai ar siltumu, bet arī nepatīkamiem pārsteigumiem. Šis informatīvais stends Alūksnē novietots Vidzemes attīstības aģentūras projekta "Trīs stīgas Vidzemē" gaitā. Tagad tas ir nodots pilsētas pašvaldībai, tādēļ tai būs jāgādā par stenda atjaunošanu. Šajā Eiropas Savienības atbalstītajā projektā ieguldīts aģentūras un vietējās pašvaldības finansējums, lai veidotu pilsētu tūristiem pievilcīgāku. Šādi stendi ir visā Vidzemē un Alūksnē esot otrā vieta, kur tas sabojāts," saka Alūksnes pilsētas domes informācijas aprites speciāliste Evita Aploka.
Alūksnes pilsētas pašvaldības policijas priekšnieks Ardis Tomsons šo huligānisko nodarījumu vērtē kā tīšu kriminālnoziegumu, kas radījis ievērojamus zaudējumus.
"Daudz tiek runāts par to, kādu mēs, alūksnieši, vēlamies redzēt savu pilsētu. Pērn tika salauztas laipas ezertakā, šogad – sabojāts stends. Šāds nodarījums parāda, kāds ir cilvēku kultūras līmenis. Tie, kas sabojāja stendu, šādā veidā demonstrēja savu attieksmi pret pilsētu. Gribētos domāt, ka alūksnieši, kas šeit dzimuši un auguši, domātu par savu pilsētu un tā nerīkotos," A.Tomsona viedokli pauž E.Aploka.

Citu datumu laikraksti

  • Copes kalendārs

    27. – 31.marts Labas copes dienas. Lai rosinātu apetīti tādām zivīm kā brekšiem un raudām pilnīgi pietiek, ja trīs pilienus zemeņu vai „tutti -...

  • Ar tērauda lodi veiksme neiemūk krūmos

    Medījot krūmainā apvidū, bieži vien nākas samierināties ar to, ka dzīvnieks pazūd krūmos, jo svina lode, trāpījusi kādam zaram, pēkšņi maina...

  • Kurā vietā Alūksnē?

    Uz 13.martā publicēto jautājumu pareizi atbildējusi tikai Aiva Bondare no Alūksnes. Attēlā bija redzama ēka Alūksnē, Tirgotāju ielā 13.Uz 13.martā...