Sacenšas basketbolā

Par Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona profesionālā militārā dienesta karavīru basketbola čempionāta uzvarētājiem kļuva A rotas komanda.

Par Alūksnes Mobilo strēlnieku bataljona (MSB) profesionālā militārā dienesta karavīru basketbola čempionāta uzvarētājiem kļuva A rotas komanda.
Tās sastāvā spēlēja: Edgars Strods, Juris Bartkevičs, Andris Zeps, Ingus Manfelds, Jānis Garaissils, Ivans Žuržiu, Roberts Lejnieks, Aleksejs Solovjovs, Raimonds Kūlis, Ilgonis Romanovskis, Arvīds Zalcmanis, Normunds Bondars un Dainis Pušpurs.
"Bataljona Štāba komandai izcīnīt 2.vietu palīdzēja bataljona komandiera vietas izpildītājs kapteinis Rinalds Buls. Savukārt 3.vietu izcīnīja B rotas basketbolisti," saka Alūksnes MSB sporta instruktors Igors Krūmiņš.
Labākos spēlētājus tagad iesaistīs bataljona izlasē, kas no 16. līdz 18.martam Rīgā piedalīsies Nacionālo bruņoto spēku basketbola čempionātā.
"Objektīvi izvērtējot mūsu komandas spējas, uz augstiem rezultātiem cerēt nevaram, tomēr būsim priecīgi par katru panākumu. Bataljona basketbola komanda šogad jau startēja Alūksnes atklātajā čempionātā basketbolā. Tur starts bija neveiksmīgs, komanda palika tikai 7.vietā," klāsta I.Krūmiņš.

Citu datumu laikraksti

  • Nenožēlo nevienu dzīves mirkli

    Alūksniete Ausma Lietaviete šodien ir laimīga, ka dzīvo, var būt kopā ar tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem un ka viņiem klājas labi. Arī par to, ka nav...

  • Vai Einars Repše beidzis savu misiju Latvijā?

    Neviltotu prieku daudzos politiķos izraisīja Einara Repšes paziņojums, ka viņš atsakās no savas kandidatūras premjera amatam par labu Krišjānim...

  • Apbalvo čaklākos izplatītājus

    Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskolas skolēnus svētdien Rīgā apbalvoja kā vienus no čaklākajiem UNICEF atklātņu izplatītājiem.Ojāra Vācieša Gaujienas...