Sacenšas jaunie ceļu satiksmes dalībnieki

Ikgadējās jauno ceļu satiksmes dalībnieku sacensībās Alūksnes rajonā šogad uzvarēja Strautiņu pamatskolas komanda.

Ikgadējās jauno ceļu satiksmes dalībnieku sacensībās Alūksnes rajonā šogad uzvarēja Strautiņu pamatskolas komanda. Uzvarētāji saņēma Alūksnes riteņbraukšanas kluba "Velo" ceļojošo kausu.
Ceturtdien sacensībās, ko jau 11 gadu rīko Ceļu satiksmes un drošības direkcija (CSDD), piedalījās 17 Alūksnes rajona skolu komandas no Ziemeru, Veclaicenes, Malienas un Strautiņu pamatskolas, Apes un Liepnas vidusskolas, Alūksnes pilsētas sākumskolas. Viskuplāk pārstāvēta bija Alūksnes sākumskola, no šīs izglītības iestādes sacensībās piedalījās 11 komandas. Dalībniekiem bija jāveic trīs uzdevumi - jāatbild uz teorētiskiem jautājumiem, jāveic šķēršļu josla un jāpārzina velouzbūve.
Veclaicenieši jauno ceļu satiksmes dalībnieku sacensībās piedalījās pirmo reizi, tādēļ saņēma Atzinības rakstu par drosmi un veicināšanas balvas. CSDD reģionālā informācijas speciāliste Ilze Nogobode atzīst, ka Strautiņu komanda pārliecinoši izcīnīja 1.vietu. Komandas sastāvā startēja Elvīra Kristovska, Santa Rappa, Marta Laima Vanaga, Kārlis Mediss, Alvis Epners un Rinalds Ludvigs, komandu sacensībām sagatavoja skolotāja Tija Āboliņa.
"Strautiņu komanda šajās sacensībās uzvarēja arī 2002.gadā. 4.un 5.jūnijā viņiem būs jādodas uz valsts jauno ceļu satiksmes dalībnieku sacensībām "Ronīšos". Savukārt četri labākie bērni no visas Latvijas pēc tam dosies uz sacensībā Čehijā - uz Eiropas kārtu," stāsta I.Nogobode.
Sacensībās Alūksnē 2.vietu izcīnīja Alūksnes sākumskolas 5.c klases otrā komanda, bet 3.vietu - Liepnas vidusskolas komanda.
"Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad visi dalībnieki vienlaikus pildīja teorētiskos uzdevumus. Biju gaidījusi, ka šajā uzdevumā būs labāki rezultāti. Jāteic, ka šogad arī jautājumi bija sarežģītāki nekā pērn. Strautiņu komanda uzrādīja vislabāko rezultātu teorētiskajā daļā, bet šķēršļu joslu vislabāk pārvarēja Alūksnes sākumskolas 5.c klases pirmā komanda. Skolu pārstāvji par visgrūtāko atzina disciplīnu, kurā jāveic medicīniski uzdevumi, tāpēc to šogad nebija," saka I.Nogobode.
Sacensības atbalstīja Unibanka, "Orbit" un "Coca-Cola". Katrs sacensību dalībnieks saņēma arī pārsteiguma balvu. Uzvarētāju komanda balvā saņēma velokompjūteru, 2.vietas ieguvēji pie velosipēda piestiprināmu pudeli, kurā ieliet dzeramo, bet 3.vietas ieguvēji - riteņbraucēja cimdus.

Citu datumu laikraksti

  • Nepaliek tikai savā lauku sētā

    Lāčplēšu mājas saimnieci Ritu Gorbāni, bijušo kolhoza “Umara” lopkopības speciālisti, satiekam pagalmā.Lāčplēšu mājas saimnieci Ritu Gorbāni, bijušo...

  • Kazai Mušai piedzimst četrīši

    Inresesants un visai negaidīts notikums pārsteidzis “Sprekstu” mājas saimieci Ināru Ķeseli. Viņas četrgadīgajai kazai Mušai 27.martā piedzimuši...

  • Katrs saimnieks pēc savām iespējām

    Pārmaiņas valstī vairāk vai mazāk skārušas katru pagastu un tā cilvēkus. Noteikušas likteņus, ražošanas iespējas, ievilkušas vaibstus katrā lauku...