Sacensībās piedalās 78 gadu vecumā

Šīs nedēļas nogalē Alūksnē risinājās Ādolfa Liepaskalna 95.dzimšanas dienas atceres sacensības soļošanā un skrējiens “Alūksnes rudens 2005”.

Šīs nedēļas nogalē Alūksnē risinājās Ādolfa Liepaskalna 95.dzimšanas dienas atceres sacensības soļošanā un skrējiens "Alūksnes rudens 2005". Soļošanas sacensībās piedalījās arī apeniete Nellija Lapiņa, kas nesen Pasaules senioru sporta čempionātā vieglatlētikā Spānijā izcīnīja bronzas medaļu.
N.Lapiņa atzīst, ka soļošanas sacensībās Alūksnē tik labu rezultātu kā Spānijā neguva, tomēr ir priecīga, ka varēja piedalīties. "Man šīs sacensības patika, tikai dalībnieku varēja būt vairāk. Prieks, ka veterānu grupā, kurā arī es startēju, bija pietiekami liela konkurence. Es pirmo reizi soļošanas sacensībās startēju pirms 14 gadiem un - arī Ā.Liepaskalnam veltītās sacensībās. Esmu lepna, ka Ā.Liepaskalns man ir attāls radinieks," stāsta N.Lapiņa.
Viņa ir secinājusi, ka tagad uzrādītais rezultāts soļošanā ir par 10 minūtēm sliktāks, nekā pirms 14 gadiem. "Bet ko gan var gribēt, jo man jau ir 78 gadi! Šajā sezonā šīs vēl nebija pēdējās sacensības, kurās piedalījos, jo oktobrī vēl jādodas uz Ogri un Līvāniem. Jau tagad domāju par 2007.gadu, jo tad man apritēs 80 gadu. Arī tad vēl gribu piedalīties kādās nozīmīgās sacensībās," viņa saka.
N.Lapiņa ir gandarīta arī par izcīnīto bronzas medaļu čempionātā Spānijā un atzīst, ka šīs izjūtas nevar raksturot vārdiem.

Citu datumu laikraksti

  • Naglu ciemā tagad pārsvarā saimnieko ienācēji

    Malienas pagasta apdzīvotajā vietā Naglas dzīve rit tāpat kā jebkurā pagastā. Naglās māju nav daudz, bet to kādreizējie īpašnieki jau aizgājuši...

  • Monētu savienības - jau pirms 600 gadiem

    Ekonomikai un tirdzniecībai ir kopējas attīstības likumsakarības, viena - aptvert arvien lielāku teritoriju.Ekonomikai un tirdzniecībai ir kopējas...

  • Jauna iespēja skolēniem

    Rudens un jaunā mācību gada sākums skolēniem un skolotājiem rada jaunus pienākumus, bet sniedz arī jaunas iespējas.Rudens un jaunā mācību gada sākums...