Sacīkstēs startē ārpus konkurences

Alūksniete Sanita Vilciņa kopā ar diviem komandas “Abrakadabra” dalībniekiem aizvadītās nedēļas nogalē piedalījās otrajās lielākajās piedzīvojumu sacīkstēs Baltijā “Ežu vasaras rallijs 2004”, kas notika Ziemeļvidzemē Igaunijas pierobežā.

Alūksniete Sanita Vilciņa kopā ar diviem komandas "Abrakadabra" dalībniekiem aizvadītās nedēļas nogalē piedalījās otrajās lielākajās piedzīvojumu sacīkstēs Baltijā "Ežu vasaras rallijs 2004", kas notika Ziemeļvidzemē Igaunijas pierobežā.
No sacensību centra Valkas rajona "Dravniekos" sestdienas rītā distanci sāka 55 komandas.
"Startējām ārpus konkurences, jo "Abrakadabra" nebija pilnā sastāvā. Ir vajadzīgi četri dalībnieki, bet mēs bijām trīs - es un divi puiši. Viņi finišēja, lai gan neiekļāvās kontrollaikā - 32 stundās. Es šoreiz nespēju veikt 150 kilometru distanci līdz galam, lai gan tās lielāko daļu - apmēram 100 kilometrus - nogāju un nobraucu ar velosipēdu. Neesmu laba peldētāja, tāpēc tiesnešiem bija jāpalīdz tikt pāri apmēram 60 metru platam ezeram. Tas nav liels attālums, bet pēc gara un grūta ceļa tas nebija pa spēkam," stāsta S.Vilciņa.
Sacīkšu dalībniekiem bija jāprot orientēties apvidū, izvēloties maršrutu un tā posmu veicot kājām, peldus, ar divriteni un ar laivu. Viņu uzdevums bija pēc iespējas ātrāk veikt distanci, reģistrējoties kontrolpunktos. Bez atelpas noiet tik garu ceļu, kas ved pāri purviem un cauri brikšņiem, ir ne tikai fiziski, bet arī psiholoģiski smagi. Ir nepieciešama savstarpēja sadarbība. "Kad ejot migu ciet, par labāku atzinu izstāties no sacensībām. Iepriekš bija lijis, tāpēc ar visu "bagāžu" iet nebija viegli. Visam ir jābūt līdzi, jo distancē neko nevar paņemt no malas vai arī atmest," skaidro Sanita. Kad viņa izstājās, vajadzēja vēl iet ar kājām apmēram 20 kilometrus un tikpat braukt ar laivu. Turklāt bija jāšķērso Gauja peldus. Tas laikam Sanitu biedēja visvairāk.
Tagad "Abrakadabra" gatavosies piedzīvojumu sacensībām "Vertikāle", kas notiks rudenī. Tajās gaida piedzīvojumu meklētājus, kas vēlas gūt jaunus iespaidus par Latvijas dabu, būt līdzdalībnieki piedzīvojumu tūrismā un komandas sadarbības veicināšanā.

Citu datumu laikraksti