Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šāda komanda spēj sarīkot arī starptautiskus pasākumus

Droši vien, kad atklātībā parādīsies manas pārdomas par 14.marta Alūksnes Nevalstisko organizāciju atbalsta centra Informācijas dienu, atsauksmes par to būs jau izskanējušas.

Droši vien, kad atklātībā parādīsies manas pārdomas par 14.marta Alūksnes Nevalstisko organizāciju (NVO) atbalsta centra Informācijas dienu, atsauksmes par to būs jau izskanējušas.
Latvijas Mākslas medicīnas asociācijas vārdā gribu izteikt atzinību komandai un vadītājai Dzintrai Zvejniecei par lielisko organizatorisko darbu gan vizuālā, gan saturiskā ziņā, apvienojot NVO darba rezultātus piecu gadu garumā. Neuzbāzīgā, brīvā un nemākslotā manierē Dz.Zvejniece vadīja sanāksmi, kuras dalībnieki īsumā informēja par savu darbu, kā arī izteica svētku apsveikumus un novēlējumus.
Priecājos, ka rajonā ir uzsākti projekti, kas risina aktuālas tēmas. Pededzes NVO grupa "Pededzes nākotne" strādā pie sabiedrības integrācijas projekta. "Bagātinoties no divām kultūrām, esam tikai ieguvēji," teica programmas vadītāja Daiga Vītola.
Ļoti nepieciešama ir arī alkohola un narkotiku apkarošanas programma, kurā piedalīties aicināja jaunos aktīvistus. Programmu vada Alūksnes NVO valdes locekle Ingrīda Sniedze.
Bija plašs materiālu klāsts par sabiedrībai aktuālām tēmām: gan sociālo, gan darba un juridisko jautājumu risināšanai noderīgas brošūras, ko bez atlīdzības varēja saņemt ikviens dalībnieks.
Augstā mākslinieciskā līmenī risinājās otrā dienas daļa. Ar daudzbalsīgo skanējumu, pieskaņojoties saksofona improvizācijai, pārsteidza skolotāju koris "Atzele".
Ar spēcīgām, skaistām balsīm izcēlās Pededzes jauniešu duets. Dzimšanas dienas tortes pasniegšanu romantisku darīja saksofona solo. Organizatoru un mākslinieku spējas ļauj domāt, ka te - Alūksnē - iespējams sarīkot arī starptautiskus pasākumus.
Alūksnes aktīvistiem nav "jātur svece zem pūra" - ir jāiziet pasaulē. Manuprāt, ir jāapvieno uzņēmēji, lai radītu nepieciešamo infrastruktūru. Bet Alūksnes apkārtnes dabas dotumi, kā arī vēsturiskā vide ir dota kā mantojums.
Šis pasākums manī ir radījis spēku, prieku un optimismu, jo jaunatne ir čakla un talantīga. Tad jau labais uzvarēs ļauno.
Mana organizācija - Latvijas Mākslas medicīnas asociācija - dibināta Rīgā. Tās dibinātāji ir gan medicīnas darbinieki, mākslas zinātnieki, pedagogi, ir aktīvisti Republikāniskajā Paula Stradiņa slimnīcā.
Apstākļu sakritības dēļ pašlaik atrodos Alūksnē. Vēlos izveidot džezdeju un rokenrola grupu. Ceru atrast aktīvistus, kas palīdzētu mākslinieku tūrisma organizēšanā. Mūsu telpās Alūksnē, Dzirnavu ielā 7, konferenču zālē, 5.aprīlī notiks Pavasara karnevāls un rokenrola maratons, kura laikā izvēlēšos dalībniekus deju grupai. 20.aprīlī notiks Latvijas Mākslas medicīnas asociācijas Alūksnes aktīvistu sanāksme, kluba dibināšana un deju vakars "Deja vieno pasaules un tautas".

Citu datumu laikraksti

 • Jādzied, kad ir priecīgi, skumji vai bailes

  Pēc vairāk nekā pusotru stundu ilguša koncerta mazpilsētas kultūras centrā Marija joprojām ir moža.Pēc vairāk nekā pusotru stundu ilguša koncerta...

 • Gudrs kā Podnieka suns

  Alūksnes un Gulbenes fotocentra īpašnieks Jānis Podnieks apgalvo, ka sešdesmito gadu vidū Liepnas pusē šis teiciens bija daudzu mutēs, "pielipa"...

 • Pāreja uz D vitamīnu un... ozonu

  Vasaras laiku, pabīdot pulksteņa rādītājus stundu uz priekšu, pirmoreiz – Pirmā pasaules kara sākumā – noteica Vācija, Lielbritānija, Īrija un...

 • Atcerēties, atgādināt, pieminēt

  1949.gada 25.marts ir viens no traģiskākajiem datumiem Latvijas valsts un tautas vēsturē, jo tika izpostītas tūkstošiem cilvēku dzīves, sagrautas...

 • 10 iemesli, kāpēc viņš nezvana

  Žurnāla "Sieviete" marta numurā lasiet: Ģirts Ķesteris - atklāti par sevi.Žurnāla "Sieviete" marta numurā lasiet: Ģirts Ķesteris - atklāti par sevi;...

 • Palīdz izvēlēties

  Žurnāls "Deko" martā: stāsta par priekšnamu - kas liecina par saimnieka kārtības un stila izjūtu, kā arī par tā finansiālajām iespējām.Žurnāls "Deko"...