Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sadala pašvaldību mērķdotācijas

Alūksnes rajona padomes sēdē apstiprināja rajona pašvaldību autoceļu (ielu) fonda transportlīdzekļu ikgadējās nodevas mērķdotācijas līdzekļu sadalījumu.

Alūksnes rajona padomes sēdē apstiprināja rajona pašvaldību autoceļu (ielu) fonda transportlīdzekļu ikgadējās nodevas mērķdotācijas līdzekļu sadalījumu, akcīzes nodokļa daļas desmit procentu sadalījumu proporcionāli pašvaldību teritorijā reģistrēto automašīnu skaitam un akcīzes nodokļa četrdesmit piecu procentu sadalījumu saskaņā ar pašvaldībā esošo ceļu garumu.
"Pērn rajonā transporta līdzekļu skaits ir palielinājies par 260, turklāt tie reģistrēti galvenokārt laukos. Bet Alūksnē ir par vienu procentu mazāk mašīnu. Pavisam uzskaitē ir 8392 transporta līdzekļi, no tiem 7185 – vieglās automašīnas. Tagad ceļu garumu nosaka nevis kilometros, bet metros, tomēr būtiskas izmaiņas tas nerada," secina Alūksnes rajona padomes galvenais speciālists Valerijs Tabolkins.
Pašvaldību valdījumā ir 661,78 kilometri ceļu un 503 262 kvadrātmetri ielu laukumi.

Citu datumu laikraksti