Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saderība ar citām zīmēm

Žurka Pērtiķis un Žurka labi sader kopā. Pēdējā ir ar mieru piedot Pērtiķim viņa gājienus.

Žurka
Pērtiķis un Žurka labi sader kopā. Pēdējā ir ar mieru piedot Pērtiķim viņa gājienus. Pārītis, kurš sabiedrībā izceļas.
Vērsis
Starp Pērtiķi un Vērsi valda antipātijas, viņu uzskati, mērķi ir dažādi, nekas labs tur nevar sanākt. Vērsis reizēm piekāpsies Pērtiķim, tomēr no tā cietīs abi.
Tīģeris
Savienība Pērtiķis - Tīģeris ir iespējama, taču nav ieteicama. Abi spēs sadzīvot tikai tad, ja Tīģeris iesaistīsies Pērtiķa piedāvātajās izklaidēs.
Kaķis
Arī Pērtiķis un Kaķis kopā izklaidēsies, šajās attiecībās, ja valdīs lielāka harmonija, abiem būs līdzīgāki uzskati, abi to darīs labprātīgi, bet bieži uz citu rēķina.
Pūķis
Vēlamas ir Pērtiķa attiecības ar Pūķi, jo abi var viens no otra mācīties. Pūķa paspārnē bezbēdīgais Pērtiķis jutīsies labi.
Čūska
Pilnīga katastrofa ir Pērtiķa un Čūskas attiecības. Pēdējā ir pārāk gudra, lai ielaistos ar uzdzīvotāju Pērtiķi. Šajā savienībā varēs satikt tikai augsti attīstīti indivīdi.
Zirgs
Attiecības Pērtiķis - Zirgs neko labu nesola, jo abiem būs grūti saprasties. Paflirtēt arī diez vai izdosies, jo Zirgs ir pārāk nopietns.
Kaza
Pērtiķis un Kaza, tiešām jāsmejas. Satiks jau abi tīri labi, arī intīmajā jomā, bet izputēs gan viens un divi, jo abi ir vieglas dzīves tīkotāji, naudas šķērdētāji, ne pelnītāji.
Pērtiķis
Labas ir divu Pērtiķu attiecības, jo abi pamana viens otra (tas ir - savus paša) trūkumus kā spogulī un cenšas no tiem atbrīvoties. Līdzīgi uzskati, kopā var daudz sasniegt.
Gailis
Pērtiķis un Gailis diez vai būs laimīgi, abi ir lieli šovinisti, nespēs sadalīt lomas. Gailis drīzāk piekāpsies, tomēr pēc tam būs nelaimīgs. Pērtiķi, savukārt, neapmierinās intīmā dzīve.
Suns
Pērtiķis un Suns var satikt, taču nekāda lielā mīla abu starpā nevaldīs, arī sabiedrībā viņus kopā ne pārāk ieredzēs.
Cūka
Pērtiķis un Cūka var sadzīvot, jo pats sev par lielu brīnumu Pērtiķis apbrīno un respektē Cūku. Veiksmīgas attiecības.
Materiāls tapis sadarbībā ar "Horoskopu pasauli"

Citu datumu laikraksti

 • Pirms svētkiem augstskolā paplašina telpas

  Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas Alūksnes studiju centram ir paplašinātas telpas, izveidojot lielāku biblitēku.Rīgas Pedagoģijas...

 • Aicina apvienoties bronhiālās astmas slimniekus

  Latvijas Astmas un alerģijas biedrība izteikusi priekšlikumu tās nodaļu veidot arī Alūksnē. Latvijā biedrība darbojas jau trīspadsmit gadus un tai ir...

 • Vanadzēni svinēs svētkus

  “Daugavas Vanagi Latvijā” Alūksnes nodaļa Alūksnes tautas namā 28.decembrī pulksten 10.00 vanadzēniem rīko svētku pasākumu."Daugavas Vanagi Latvijā"...

 • Velk bluķi un dedzina grēkus

  Mālupes pagastā kultūras darbinieki ceturtdien organizēja nebijušu pasākumu - bluķa vilkšanu pa pagasta iestādēm, lai aizdzītu visus ļaunos...

 • Skatlogus rotā savam un klientu priekam

  Iestājoties krēslai, pilsētas ielās iedegas laternas, arī veikalu skatlogos sāk mirdzēt sveču liesmiņas un daudzkrāsainas lampiņas.Iestājoties...

 • Iepazīst mazpulka radošo darbu

  Ziemeru 29.mazpulka dalībnieku projekti guvuši atzinību ne tikai Alūksnes rajonā, bet ir pazīstami arī valstī. Ar viņu veikumu pamatskolā un pagastā...