Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sagatavos privatizācijai

Alūksnes rajona padomes oktobra sēdē lēma par Alūksnes rajona pašvaldības nekustamā īpašuma objekta "Zeltkalnos 1" Zeltiņu pagastā sagatavošanu privatizācijai.

Alūksnes rajona padomes oktobra sēdē lēma par Alūksnes rajona pašvaldības nekustamā īpašuma objekta "Zeltkalnos 1" Zeltiņu pagastā sagatavošanu privatizācijai.
Saskaņā ar likuma "Par valsts un pašvaldības īpašuma objektu privatizāciju" un ņemot vērā šā gada 10.oktobrī saņemto SIA "Kokogļu ražošanas kompānija Vidzeme" iesniegumu, rajona padome nolēma sagatavot privatizācijai Alūksnes rajona pašvaldības īpašuma būves - sargposteni, divas noliktavas, katlumāju ar piebūvi, divas ēdnīcas, saldētavu, viesnīcu, viesnīcu - kazarmu, medpunktu un štābu - kopā ar pašvaldībai piekrītošo zemesgabalu "Zeltkalnos 1" Zeltiņu pagastā (bijušās PSRS Aizsardzības ministrijas karaspēka daļas teritorijā).
Minētās būves kopā ar pašvaldībai piekrītošo zemesgabalu nolēma ierakstīt Zemesgrāmatā uz Alūksnes rajona padomes vārda.

Citu datumu laikraksti

  • Vēsā rudens vakarā baudīsim karstu saldēdienu!

    Kamēr vēl augļos, ogās un dārzeņos vitamīnu ir papilnam, varam tos izmēģināt un nobaudīt dažādos ēdienos. Pagājušajā sestdienā piedāvājām pagatavot...

  • Nemeklē lielu laimi, bet atrod jaunas pārmaiņas

    Baltijas Tranzītu bankas Alūksnes filiāles direktore Ilze Merga ir kurzemniece, nāk no Kuldīgas. Pirmajā tikšanās reizē ar viņu nekas neliecina par...

  • Labas uzvedības ABC

    Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos.Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos. -...