Šajā gadā dzimuši septiņi bērni

Ginekoloģe: janvāris būs ražīgs. Alūksnes slimnīcā šogad jau dzimuši septiņi bērni - četri zēni un trīs meitenes.

Ginekoloģe: janvāris būs ražīgs
Alūksnes slimnīcā šogad jau dzimuši septiņi bērni - četri zēni un trīs meitenes. Vecmātes atzīst, ka šis janvāris būs ražīgs. Ginekoloģe Gunita Kučika saka, ka dzemdības gaidāmas četrām māmiņām. Bet bērni būs arī sievietēm, kas ir ģimenes ārstu aprūpē.
"Ceram, ka šogad dzims vairāk mazuļu. Pērn janvārī pasauli ieraudzīja 11 bērni. Prieks, ka tagad mazie ir veselīgi. Mātes ir enerģiskas un apņēmības pilnas barot viņus ar krūti. Divi no septiņiem ir pirmie bērni, kas dzimuši ar ķeizargriezienu," stāsta Alūksnes slimnīcas dzemdību nodaļas vecmāte Dace Ģērmane.
Alūksnietei Ivetai Kalniņai 10.janvārī piedzima dēls. Par pirmdzimto sevišķi priecājas tēvs. "Dzimšanas brīdī dēls, ko sauksim par Tomasu, svēra trīs kilogramus un 700 gramus, bija 55 centimetrus garš. Galvenais, ka mazais labi ēd un ir vesels," lepojas I.Kalniņa. Ģimenes ārste Anita Muižniece pauž, ka pie viņas uzskaitē nav māmiņas, kam gaidāmi bērni janvārī. "Viens jau piedzima, bet plānojas dzemdības nākamajos mēnešos," norāda A.Muižniece.

Citu datumu laikraksti