Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sāk gatavoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Alūksnes rajona vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Nauris Kalniņš un komisijas sekretāre Baiba Meistere rīt, 7.novembrī, piedalīsies seminārā Siguldas novada domē.

Alūksnes rajona vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Nauris Kalniņš un komisijas sekretāre Baiba Meistere rīt, 7.novembrī, piedalīsies seminārā Siguldas novada domē.
Tajā paredzēts izvērtēt tautas nobalsošanas par Latvijas dalību Eiropas Savienībā organizāciju un pārrunāt gatavošanos 2004.gada jūnijā gaidāmajām Eiropas Parlamenta vēlēšanām.
"Līdz semināram jāsagatavo pārskats par tautas nobalsošanas norisi. Izskatot rajona 25 vēlēšanu iecirkņu nobalsošanas protokolus, bija patīkami secināt, ka nav saņemtas ne mutiskas, ne rakstiskas sūdzības. Domāju, ka komisijām noderēja Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Arņa Cimdara problēmsituāciju izvērtēšana," atzīst B. Meistere.
Apkopojot informāciju par balsošanas organizēšanu vēlētāju atrašanās vietā, konstatēts, ka lūgumu rast iespēju nobalsot mājās izteikuši 753 rajona iedzīvotāji un 742 lūgumi ir apmierināti.
11 pieteikumus objektīvu apstākļu dēļ apmierināt nebija iespējams: septiņi pilsoņi jau bija nobalsojuši kādā vēlēšanu iecirknī, viens atteicās piedalīties nobalsošanā, viens neatradās dzīvesvietā un divi nepilsoņi bija izteikuši vēlēšanos piedalīties tautas nobalsošanā, kas neatbilst likuma prasībām. "Iespēju nobalsot mājās piedāvāja cilvēkiem, kuri slikta veselības dēļ nevar personīgi ierasties vēlēšanu iecirknī, un viņu kopējiem. Gribu pateikties komisiju locekļiem par darbu," saka B. Meistere.

Citu datumu laikraksti