Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sāk lauku saimniecību apsekošanu

Devīto gadu Ziemeļaustrumu reģionālās lauksaimniecības pārvaldes intervētāji apmeklē zemnieku, piemājas un personiskās saimniecības Alūksnes rajonā.

Devīto gadu Ziemeļaustrumu reģionālās lauksaimniecības pārvaldes intervētāji apmeklē zemnieku, piemājas un personiskās saimniecības Alūksnes rajonā. Līdz 15.novembrim jāapmeklē un jāaptaujā vairāk nekā 300 saimniecību īpašnieki.
"Apsekojamo saimniecību skaits pagastos ir atšķirīgs. Iegūto informāciju izmantos lauku saimniecību raksturojumam. Intervētāji jautās par novāktajām sējumu un stādījumu platībām, faktisko ražu, ziemāju sēju, lopu skaitu, no tiem iegūto produkcijas daudzumu, pašražotās augkopības produkcijas izlietojumu, meža izmantošanu, mēslojumu un augu aizsardzības līdzekļu lietošanu, kā arī par finansiālajiem rezultātiem saimnieciskajā gadā," stāsta Alūksnes informācijas centra statistiķe Ligita Pliena.
Intervētāji ir brīdināti, ka saskaņā ar "Valsts statistikas likumu" aptaujā iesaistītie nedrīkst izpaust nekādu dienesta vajadzībām sniegto informāciju. L.Pliena uzsver, ka datus vāc tikai statistikas vajadzībām, lai izdarītu kopsavilkumu, kā arī analizētu sociālekonomiskos procesus laukos.
No 14.jūnija līdz 8.jūlijam bija pavasara aptauja.

Citu datumu laikraksti

  • Vēsā rudens vakarā baudīsim karstu saldēdienu!

    Kamēr vēl augļos, ogās un dārzeņos vitamīnu ir papilnam, varam tos izmēģināt un nobaudīt dažādos ēdienos. Pagājušajā sestdienā piedāvājām pagatavot...

  • Nemeklē lielu laimi, bet atrod jaunas pārmaiņas

    Baltijas Tranzītu bankas Alūksnes filiāles direktore Ilze Merga ir kurzemniece, nāk no Kuldīgas. Pirmajā tikšanās reizē ar viņu nekas neliecina par...

  • Labas uzvedības ABC

    Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos.Piemērotas frāzes, ko komunikabls estēts var izmantot, aizgājis viesos. -...