Sāk pārdot biļetes uz hokeja čempionātu

Šodien Alūksnes 1.pasta nodaļā, Ojāra Vācieša ielā 8, sāk biļešu tirdzniecību uz 2006.gada Pasaules hokeja čempionāta spēlēm.

Šodien Alūksnes 1.pasta nodaļā, Ojāra Vācieša ielā 8, sāk biļešu tirdzniecību uz 2006.gada Pasaules hokeja čempionāta spēlēm. "Latvijas Pasts" sadarbībā ar Biļešu servisu nodrošina iespēju iegādāties biļetes 37 pasta nodaļās valstī un 16 pasta nodaļās Rīgā.
Valsts akciju sabiedrības "Latvijas Pasts" sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Inese Kreicberga informē, ka biļetes var iegādāties no pulksten 10.00 līdz pasta nodaļas darba laika beigām. Biļetes galvenokārt pārdos paketēs. Tas nozīmē, ka to īpašnieks varēs noskatīties divas vai vairākas spēles vienā dienā. Paketēs biļetes nepārdos uz pusfināla spēlēm. Uz finālspēli biļetes varēs iegādāties kopā ar biļetēm uz spēli, kurā noskaidros bronzas medaļas ieguvēju. Paketēs pārdos arī stāvvietu biļetes.
Biļešu paketes cena ir atkarīga no sēdvietas atrašanās vietas jeb biļetes kategorijas. Papildu informācija pa telefoniem 371 7018935, 371 9266144 vai e - pastu: [email protected].

Citu datumu laikraksti