Sākas Labdarības nedēļa

Lai aicinātu cilvēkus palīdzēt, kā arī popularizētu dažādus labdarības veidus un iespējas, labdarības portāls “Ziedot.lv” sadarbībā ar Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariātu no 29.septembra.

Lai aicinātu cilvēkus palīdzēt, kā arī popularizētu dažādus labdarības veidus un iespējas, labdarības portāls "Ziedot.lv" sadarbībā ar Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariātu no 29.septembra līdz 5.oktobrim rīko Labdarības nedēļu.
Katru dienu nedēļu tiks akcentēts kāds labdarības veids, iespēja vai joma: 29.septembris - Ģimenes diena. Šajā dienā aicinām cilvēkus ne tikai palīdzēt bērniem, kas palikuši bez vecāku mīlestības, ģimenēm, kurās aug slimi bērniņi, vai trūcīgām ģimenēm, bet arī mācīt saviem bērniem par labdarību. Jo arī labdarību kā ikvienu citu darbību vai vērtību bērni pārņem un iemācās no saviem vecākiem.
30.septembris - Vecmāmiņu un vectētiņu diena. Šajā dienā aicinām neatliekot apciemot, piezvanīt vai atcerēties savus vectētiņus un vecmāmiņas. Aicinām palīdzēt tiem vectētiņiem un vecmāmiņām, kuri dzīves nogalē palikuši vieni - bez savas ģimenes un tuviniekiem.
1.oktobris - interneta Labdarības veikaliņa atklāšana. Portālā "www.ziedot.lv" 1.oktobrī tiks atklāts interneta Labdarības veikaliņš, kur, portālā ziedojot konkrētu summu, ziedotājs saņems ļoti īpašas un ar mīlestību darinātas lietas.
2.oktobris - Novadnieku diena. Šajā dienā aicinām atcerēties un palīdzēt savai dzimtajai vietai - pilsētai, pagastam, novadam. Aicinām ziedot labdarības organizācijām, kas darbojas konkrētā novadā, savukārt tiem, kas sirdī ir talsenieki, valmierieši, madonieši, liepājnieki vai alūksnieši, būs iespēja palīdzēt savam novadam, ziedojot tieši šim mērķim portālā "www.ziedot.lv".
3.oktobris - Skolu diena. Šajā skolām un skolotājiem grūtajā laikā aicinām ikvienu atcerēties savu pirmo skolu un palīdzēt tai izskolot vēl daudzus labus un atsaucīgus cilvēkus. Skolām tiks izsūtīts arī informatīvi izglītojošs materiāls, kā skolās mācīt par labdarību.
4.oktobris - Uzņēmēju diena. Viesnīcas "Europa Royal Riga" konferenču zālē noritēs seminārs un diskusija par uzņēmumu nozīmi un iespējām korporatīvās filantropijas jomā.
5.oktobris - Labdarības nedēļas noslēgums. Lai pateiktos ikvienam portāla atbalstītājām, sadarbības partnerim un ziedotājam, notiks labdarības koncerts un labo darbu izstāde.
Aicinām ikvienu pievienoties šai Labdarības nedēļai un aicināt pievienoties arī citus! Vairāk par Labdarības nedēļas aktivitātēm varat uzzināt portāla "www.ziedot.lv" sadaļā "Labdarības nedēļa".

Citu datumu laikraksti

 • Medību dieviete malēnietim uzdāvā dižmedījumu

  Malienietim Eduardam Ilsjānam izdevies nomedīt varenu alni. Tā piecžuburu ragi liecina, ka tas šajā sezonā ir dižākais nomedītais alnis. Bullis...

 • Kā pagatavot pildītu līdaku?

  Tas nebūt nav sarežģīti. Pildot veselā zivī, vispirms notīra zvīņas.Tas nebūt nav sarežģīti. Pildot veselā zivī, vispirms notīra zvīņas. Tad...

 • Skaudīgākā zivs

  Salate jeb mežavimba mīt lielākās upēs, dziļos piejūras ezeros un citos ezeros, ja tiem cauri tek upes. Viņai patīk gaisma un plašums. Salate jāmeklē...

 • Copes kalendārs

  25.septembris. Zivju rosība uz dienu apklusīs. 26. – 29.septembris. Labas copes dienas.25.septembris. Zivju rosība uz dienu apklusīs. 26. –...

 • Atbalsti arī tu labdarības akciju!

  Skolēnu centrs “Eurika” lūdz iegādāties skolēnu zīmētas Ziemassvētku apsveikuma kartītes un šādi atbalstīt Ziemassvētku labdarības akciju.Skolēnu...

 • Aicina piedalīties fotokonkursā

  Vides ministrija aicina piedalīties ikvienu fotokonkursā “Eiropas Savienības fondu līdzfinansētie vides infrastruktūras un dabas aizsardzības...