Sākas rajona čempionāts volejbolā

Rīt, Māriņkalnā, Ziemeru pamatskolā, pulksten 10.00 ar Trapenes un Zeltiņu vīru komandu spēli sākas 2005.gada Alūksnes rajona čempionāts volejbolā.

Rīt, Māriņkalnā, Ziemeru pamatskolā, pulksten 10.00 ar Trapenes un Zeltiņu vīru komandu spēli sākas 2005.gada Alūksnes rajona čempionāts volejbolā.
Šāgada čempionāts ir pulcējis 7 vīriešu komandas - Liepna, Zeltiņi, Trapene, Jaunlaices "Ozoli" un Jaunlaicenes veterāni, MSB un "Energo". Pieteikušās 4 sieviešu komandas - 2 komandas no Jaunlaicenes, no Apes un Alūksnes.
Pērn par čempioniem kļuva "Sets" no Alūksnes un Alūksnes sieviešu komanda. Diemžēl vīriešu čempionu komanda šogad nav pieteikusies. Pārstāvju sanāksmē, kad notika komandu izloze un spēļu kalendāra veidošana, komandu pārstāvji izteica vairākus priekšlikumus. Komandas "Energo" pārstāvis Modris Račiks lūdza grozīt nolikuma punktu par punktu piešķiršanu uzvaru un zaudējumu gadījumos, ko pārstāvji apstiprināja. Andris Zeltiņš ieteica, ka nākotnē rajona čempionāts varētu sākties rudenī un beigties pavasarī.
Čempionātā komandas izspēlēs viena apļa turnīru, lai noskaidrotu 6 spēcīgākās komandas, kuras turpinās cīņu par medaļām. Visas spēles risināsies Ziemeru pamatskolas zālē, izņemot finālu, kas notiks Alūksnes ģimnāzijas sporta zālē. Nākamā spēļu kārta jau 26. un 27.februārī.

Citu datumu laikraksti

  • Izveido rokrakstu izstādi

    Alūksnes zonālajā valsts arhīvā ir apskatāma interesanta un savdabīga izstāde “Rokraksti, rokraksti”. Tajā var vērot glītus un skaistus rokrakstus,...

  • Atnākt atpakaļ uz gaismas ceļa

    Ir cilvēki, kurus arī pēc gadiem gribas satikt un parunāties. Pie tādiem pieder arī trapeniete Aira Daktere. Pirmo reizi viņu satiku Apes zonālajā...

  • Nodod projektu publiskai apspriešanai

    Virešu pagasta padome nodevusi publiskai apspriešanai projektu “Virešu pagasta autoceļi. Satiksmes drošības uzlabojumi”.Virešu pagasta padome...