Sākusies nomināciju pieņemšana Cicerona/Mērfija balvai

Šogad jau piekto gadu pēc kārtas pasniegs Cicerona un Mērfija balvas politiķiem, žurnālistiem, reklāmas un sabiedrisko attiecību speciālistiem.

Šogad jau piekto gadu pēc kārtas pasniegs Cicerona un Mērfija balvas politiķiem, žurnālistiem, reklāmas un sabiedrisko attiecību speciālistiem.
Pretendentam uz Cicerona balvu "Par mērķtiecīgu ieguldījumu žurnālistikā" piešķiršanas kritērijs ir konsekventa darbība žurnālistikā (ne mazāk kā 10 publikācijas). Pretendentam "Par sekmīgu darbību politikā" balvas piešķiršanas kritēriji ir spēja sekmīgi, sadarbojoties ar plašsaziņas līdzekļiem, paust sabiedrību saliedējošas idejas. Savukārt uz balvu "Par labāko reklāmas kampaņu" balvas piešķiršanas kritērijs - realizētai kampaņai jāietver ne tikai komerciāli, bet arī humāni mērķi, pozitīvu emociju blakusefekti, bet balvu "Par izcilāko PR kampaņu" piešķiršanas kritēriji ir cilvēka un valsts cieņas celšana, plaša rezonanse sabiedrībā.
Ar Mērfija balvu atzīmē šā laika posma izcilāko neveiksmi žurnālistikas, politikas, reklāmas vai PR jomā. Mērfija balva nenozīmē tās ieguvēja "norakstīšanu", bet drīzāk gan palīdz viņam paraudzīties ar ironiski paškritisku skatu uz savu veikumu. Žūrija piešķir arī Cicerona Goda nosaukumus un Mērfija titulus, kas ir augstākais novērtējums pirms balvas līmeņa. Pretendentus vērtē Apbalvošanas žūrija, kurā ir iekļauti Latvijas vadošo sabiedrības saziņas līdzekļu, reklāmas un PR aģentūru pārstāvji, zinātnieki, neatkarīgi eksperti komunikācijas jomā.
Iesniegt pieteikumus Cicerona un Mērfija balvu pasniegšanai ir tiesības gan organizācijas vadītājam, gan atsevišķām personām. Pieteikumus var iesniegt līdz 20.martam Žurnālistu namā Rīgā, Mārstaļu ielā 2 (telefons 7211433).

Citu datumu laikraksti

  • Starp lietuviešiem un latviešiem vairāk ir līdzīgā

    Jau izsenis lietuviešu un latviešu tautas uzskatītas par ļoti tuvām - ar iespējām tās tuvināt, ar mēģinājumiem tās šķelt.Jau izsenis lietuviešu un...

  • Aicina fotografēt

    Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija rīko starptautisku fotokonkursu jauniešiem "Kultūras mantojums fotogrāfijās 2002 - 2003".Valsts...

  • Atbild jurists

    - Esmu dzirdējis, ka tagad esot jāveic kaut kādas personu datu reģistrācijas darbības, ja mans uzņēmums nodarbina darbiniekus, - jautā lasītājs.-...