Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saņem balvu zīmējumu konkursā “Jaunatne pret AIDS”

Gaujienas speciālās internātskolas 6.klases skolniekam Egilam Gurovam piešķirta veicināšanas balva zīmējumu konkursā, ko rīkoja AIDS profilakses centrs sadarbībā ar organizāciju "Jaunatne pret AIDS".

Gaujienas speciālās internātskolas 6.klases skolniekam Egilam Gurovam piešķirta veicināšanas balva zīmējumu konkursā, ko rīkoja AIDS profilakses centrs sadarbībā ar organizāciju "Jaunatne pret AIDS".
Viņš kopā ar vizuālās mākslas skolotāju Sarmīti Caunu 17.februārī dosies uz Kongresu namu Rīgā, kur apbalvos konkursa laureātus.
"No mūsu skolas konkursam "Dzīvo un ļauj dzīvot citiem!" nosūtījām sešus darbus. Ir prieks, ka atzinīgi ir novērtēts Egila zīmējums, kurā kūsā visas dzīvības krāsas. Bērniem piedāvāja divas tēmas "Mēs dzīvojam vienā pasaulē" un "Rīt – diena bez AIDS". Viņus rosināja zīmēt gaišus un labvēlīgus darbus, kas paustu ticību nākotnei un atbalstu tiem, kurus šī problēma ir skārusi. Acīmredzot Egilam tas ir izdevies. Viņš saņems dāvanu karti, ar ko var iepirkties Jāņa Rozes grāmatnīcā. Pēc apbalvošanas būs pusdienas Izglītības un zinātnes ministrijā," stāsta S.Caune.
AIDS profilakses centra informācijas un izglītības daļas speciāliste Iveta Skripste norāda, ka apmēram 100 zīmējumu atlasīti eksponēšanai dažādos ar AIDS profilaksi saistītos pasākumos. Pavisam bija iesūtīti 594 darbi, izvērtējot žūrija noteica trīs godalgoto vietu ieguvējus trīs vecuma grupās un vienu nominēja veicināšanas balvai.
"Lielākajai daļai zīmējumu autoru AIDS acīmredzot saistās ar narkotikām, tāpēc ir saprotams, ka tie nebija gaiši un saulaini. Patiesība ir tāda, ka ļoti daudzi inficējas heteroseksuālos kontaktos. Lai gan var piekrist, ka jauniešiem vairāk saslimšanu izraisa narkotiku lietošana," vērtē I.Skripste. Viņa norāda, ka pārsteidz "drūmi darbi" no lauku rajoniem. Izstādē gan to gandrīz nav. Kongresu namā tā skatāma līdz 25.februārim.

Citu datumu laikraksti

  • Aicina pretendēt uz subsīdijām

    Pagājušajā gadā subsīdijas lauksaimniecībā rajona lauksaimnieki saņēma gandrīz 390 tukstošu latu apmērā (ieskaitot subsīdijas par agroklimatisko...

  • Kā atrast draugu internetā

    Šonedēļ žurnālā "Ieva": intervija ar Oļģertu Šalkoni, kurš stāsta, kā iemīlējies Elzā Radziņā.Šonedēļ žurnālā "Ieva": * intervija ar Oļģertu Šalkoni,...

  • Jānim Naglim - jauns bizness

    Tikai žurnālā "Privātā Dzīve" šonedēļ lasiet: Ainars Eisaks pēc cietuma apmeklē skaistumkopšanas salonu.Tikai žurnālā "Privātā Dzīve" šonedēļ...