Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saņem kvalitātes sertifikātu

Latvijas Autoceļu direkcija vakar saņēma kvalitātes vadības sistēmas sertifikātu, kas apliecina, ka direkcijas darbība ir sakārtota un atbilst starptautiskajiem standartiem.

Latvijas Autoceļu direkcija vakar saņēma kvalitātes vadības sistēmas sertifikātu, kas apliecina, ka direkcijas darbība ir sakārtota un atbilst starptautiskajiem standartiem. Tagad, piedaloties valsts rīkotajos konkursos, direkcijai būs lielākas izredzes tajos uzvarēt.
"Uzskatu, ka sertifikāts būs direkcijas atpazīšanas zīme un stimuls tās darbiniekiem strādāt vēl labāk," saka Autoceļu direkcijas Alūksnes nodaļas vadītājs Māris Salmiņš.
Viņš norāda, ka ir izstrādāta turpmākā direkcijas taktika, stratēģija un darbības procesi. Ir izveidoti dokumenti, kas atbilst tehniskajiem normatīviem.
"Iegūto kvalitātes novērtējumu nepieciešams izmantot darbā, tad klienti būs apmierinātāki, jo paaugstināsies mūsu pakalpojumu kvalitāte. Būvējot tiltus, uzstādot ceļa zīmes, ierīkojot atpūtas laukumus un veicot citus autoceļu kompleksā ietilpstošos darbus, nav pieļaujams nekvalitatīvs veikums.
Piemēram, uzstādītās ceļa zīmes būs labi saredzamas, uz autoceļiem būs uzstādītas diennakts tumšajam laikam paredzētās gaismu atstarojošās zīmes, ceļa ass līnijas apzīmējums vienmēr būs svaigi krāsots. Visiem A3 autoceļiem jābūt notīrītiem četru stundu laikā pēc snigšanas un laikā no pulksten 6.00 līdz 10.00," stāsta M. Salmiņš.
Ik pēc trim gadiem autoceļu direkcijā veiks neatkarīgu auditu, lai pārbaudītu, vai kvalitātes vadība atbilst piešķirtajam sertifikātam.
"Strādājām divus gadus, lai iegūtu šo sertifikātu un nodrošinātu profesionālu, efektīvu valsts autoceļu tīkla pārvaldīšanu. Tagad to apliecināsim klientiem," saka M. Salmiņš.

Citu datumu laikraksti