Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sertificēta pirtniece skaidros pēršanās māku

Rīt Alūksnes rajona Lauksaimniecības konsultāciju birojs pilsētas administratīvās ēkas mazajā zālē organizē semināru "Lauku pirtis, pēršanās māka, zāļu tējas", uz kuru aicināta sertificēta pirtniece Valda Vītola.

Rīt Alūksnes rajona Lauksaimniecības konsultāciju birojs pilsētas administratīvās ēkas mazajā zālē organizē semināru "Lauku pirtis, pēršanās māka, zāļu tējas", uz kuru aicināta sertificēta pirtniece Valda Vītola. Viņa savās mājās - Gulbenes rajona Galgauskas pagasta "Lazdukalnā" - iekārtojusi pirti, kur apmeklētājiem palīdz atgūt un nostiprināt veselību.
"Vēlos, lai cilvēki mācās izprast, cik daudz viņiem var palīdzēt pirts, lai paši aktīvi darbojas. Šī ir pirmā reize, kad pati piedalīšos seminārā kā lektore. Stāstīšu arī par masāžām, kam ir liela nozīme cilvēka domu un enerģijas sakārtošanā, kā arī labsajūtas radīšanā," pauž V.Vītola.
Viņa norāda, ka saruna būs galvenokārt par pirts lietām, tāpēc līdzi ņems pirts slotas, lai rādītu, kā ar tām pareizi jādarbojas. V.Vītola atzīst, ka vislabākā semināra vieta būtu pirts. Alūksnes Lauksaimniecības konsultāciju biroja vadītāja Viola Kaparšmite domā, ka būs daudz interesentu. Pagaidām Alūksnes rajonā nav nevienas tādas pirts un pirtnieces kā kaimiņu rajonā.
"Zinu, ka iecere attīstīt pēršanās tradīcijas ir Ilzenes pagasta zemniekam Gatim Vērsim. Daudzi vēlas zināt arī par zāļu tēju lietošanu," norāda V.Kaparšmite.

Citu datumu laikraksti

  • Mīlestība dažādos laikos

    Vēsturi allaž ir veidojuši aktīvi un darbīgi cilvēki, un tiem blakus ir atradies partneris, kam bieži vien ir liela nozīme lēmumu pieņemšanā.Vēsturi...

  • Darbarīki sniega tīrīšanai

    Sinoptiķi solīja, ka šajā nedēļā sniegs nokusīs visā Latvijā. Tomēr Alūksnes un Gulbenes rajonā par tā trūkumu nevar sūdzēties, turklāt vakar atkal...

  • Šovā cīnīsies par balvu

    Pirmdien, 27. janvārī, LNT kanālā pulksten 22. 00 sāksies “Mūzikas video 2003” atklāšanas šovs, kurā piedalās desmit grupas, kas sacentīsies par...