Skaidros prasības deputātu kandidātu sarakstiem

Alūksnē 18.janvārī ieradīsies Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Arnis Cimdars. Viņš piedalīsies seminārā, kas notiks administratīvās ēkas lielajā zālē.

Alūksnē 18.janvārī ieradīsies Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Arnis Cimdars. Viņš piedalīsies seminārā, kas notiks administratīvās ēkas lielajā zālē.
"Veidlapas un instrukcija "Par pilsētas domes, novada domes un pagasta padomes deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanu 2005.gada 12.marta vēlēšanām" ir atrodama Centrālās vēlēšanu komisijas mājas lapā, bet tāpat ir daudz neskaidrību un jautājumu, kas pārrunājami," saka Alūksnes rajona vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Baiba Meistere.
Seminārs sāksies pulksten 11.00. Tajā piedalīties ir aicināti rajona pilsētu un pagastu vēlēšanu komisiju priekšsēdētāji un sekretāri, kā arī deputātu kandidātu sarakstu iesniedzēji un interesenti.
Apmācību semināri pašvaldību vēlēšanu komisijām notiek no 7. līdz 18.janvārim. Deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana sāksies 21.janvārī un ilgs līdz 31.janvārim.

Citu datumu laikraksti

  • Atmaksā visus parādus

    Virešu pagasta padomei ir izdevies veiksmīgi nokārtot visus vecā gada parādus.Virešu pagasta padomei ir izdevies veiksmīgi nokārtot visus vecā gada...

  • Pamatskola saņem sešus datorus

    Virešu pagasta Sikšņu pamatskola pirms Ziemassvētkiem saņēma ļoti noderīgu dāvanu - sešus datorus. Tagad skolā atkal varēs iekārtot datorklasi, kuru...

  • Kristīgās klases audzēkņi mācās sajust mīlestību

    Alūksnes sākumskolas skolotāja Aina Albertiņa augusi kristīgā ģimenē, no mazām dienām apmeklējusi baznīcu un sapratusi, ka palīdzība vienmēr nāk no...