Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skatītājiem sola aizraujošas velosacensības

Alūksnē, Tempļa kalna apkārtnē, 18.oktobrī pulksten 12.00 būs pēdējais - ceturtais Alūksnes rajona kausa izcīņas posms kalnu velosipēdiem.

Alūksnē, Tempļa kalna apkārtnē, 18.oktobrī pulksten 12.00 būs pēdējais - ceturtais Alūksnes rajona kausa izcīņas posms kalnu velosipēdiem. Tā rīkotāji - riteņbraukšanas kluba "Velo" aktīvisti sagatavojuši vairāk nekā trīs kilometru garu apļa distanci pa kalna stāvo nogāžu takām.
"Katras klases sportisti brauks noteiktu apļu skaitu. Bet trase ir veidota tā, lai skatītājiem būtu interesanti vērot sacensību dalībnieku cīņu. No Saules tilta kalnu velosipēdistus varēs redzēt piecās vietās. Brauciens pa stāvo kalna nogāžu takām būs pietiekami grūts, jo ir arī strauji pagriezieni. Turklāt, braucot no kalna, velosipēdi sasniedz lielu ātrumu - vairāk nekā 50 kilometrus stundā," stāsta riteņbraukšanas kluba "Velo" aktīvists Guntis Kozilāns.
Pēdējos gados riteņbraukšana kalnu velosipēdiem kļūst arvien populārāka ne tikai Alūksnē, bet visā Latvijā. Šīs ir šogad pēdējās sacensības valstī, tāpēc rīkotāji cer, ka būs daudz dalībnieku. "Vēlams, lai neuzsnigtu sniegs, ko meteorologi sola oktobra otrajā dekādē. Tomēr ņemsim vērā arī tādu iespēju. Degs ugunskuri, kur sildīties skatītājiem un arī sportistiem, kas beiguši distanci. Varēs baudīt karstu tēju," norāda kluba aktīvists Jānis Velps.
Kopvērtējumā uzvarētājus noteiks pēc labākajiem rezultātiem trīs posmos. J.Velps uzskata, ka sporta klasē alūksniešu favorīts ir Edgars Krūmiņš. Viņš ir startējis divos posmos un pašlaik ieņem ceturto vietu. "Punktu vērtējums viņam ir visaugstākais. Tas nozīmē, ka līdzvērtīgs starts pēdējā posmā var atnest uzvaru," viņš secina. G.Kozilāns piebilst, ka šajā klasē divi Alūksnes rajona sportisti - Oskars Podziņš un Viesturs Kazainis pēc trim posmiem ir līderi. Līdzvērtīgi konkurenti varētu būt citās klasēs. Piemēram, tautas klasē labākais ir apenietis Jānis Baltaisbrencis, kas tagad pārstāv firmu "Hawaij - Express". Labi startē ilzenietis Juris Prižavoits, kas gan pašlaik krietni atpaliek no pirmās vietas ieguvēja. Toties starp sievietēm nepārspēta ir alūksniete Baiba Šteinerte un jauniešiem - Arturs Pušpurs. Bērnu grupā līdz 12 gadiem pašlaik pirmais ir apenietis Guntis Lakstīgala. Mazajiem braucējiem šī trase ir nedaudz par grūtu, bet viņiem ir jābrauc tikai viens aplis.

Citu datumu laikraksti

  • Iedzīvotājus neapmierina dabas lieguma ierobežojumi

    Veclaicenes pagastā Latvijas dabas fonda pārstāvji tikās un diskutēja ar iedzīvotājiem, kuru īpašumi atrodas dabas lieguma Korneti - Peļļi...

  • Policija informē

    Apzog lauku mājas. Alsviķu pagastā naktī uz 7.oktobri uzlauzta māja, nozagtas dažādas mantas un pase.Apzog lauku mājas Alsviķu pagastā naktī uz...

  • Reģistrēti dzimušie septembrī

    Alūksnes pilsētā - Edgars Voroņins, Laura Zitāne, Margita Lancmane, Ričards Tarantenkovs, Daniela Dantiņa, Reinis Liepiņš, Emīls Nils Hamanis, Alise...