Skolām dāvina jaunāko informāciju par ES

Visas Alūksnes rajona vidusskolas saņems jaunākos informatīvos materiālus par Eiropas Savienību un pilsoniskas sabiedrības veidošanu Latvijā.

Visas Alūksnes rajona vidusskolas saņems jaunākos informatīvos materiālus par Eiropas Savienību (ES) un pilsoniskas sabiedrības veidošanu Latvijā.
Šādu iespēju - dāvanu visām 383 Latvijas vidusskolām - ir sarūpējusi SIA "Baltic Logistic System - Latvija" sadarbībā ar Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariātu un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Eiropas Savienības Informācijas centru.
"20.augustā Rīgas 1.ģimnāzijā Vispārējās izglītības darba vadītāju konferencē minēto iestāžu pārstāvji Jūlija Moreva, Kristīne Vāgnere un Artis Puriņš Izglītības un zinātnes ministrijai un visiem Latvijas Izglītības pārvalžu vadītājiem pasniedza parakstītus dāvinājumu apliecinošus sertifikātus. "Baltic Logistic System - Latvija" transports grāmatas un informatīvos materiālus par Eiropas Savienību un pilsoniskās sabiedrības attīstību Latvijā nogādās visos Latvijas reģionos," laikrakstu informē "Baltic Logistic System - Latvija" mārketinga un pārdošanas vadītājs Ainārs Gilis.
"Baltic Logistic System -Latvija" izpilddirektore Jūlija Moreva uzsvēra, ka uzņēmuma mērķis, dāvinot vidusskolām jaunākās grāmatas par ES un pilsoniskas sabiedrības pamatprincipiem, ir padarīt šo informāciju plaši pieejamu jauniešiem - tiem, kuri pēc 10, 20 un 30 gadiem būs skolotāji, žurnālisti, ministri un prezidenti.
"Dāvinājums ir apliecinājums mūsu uzņēmuma rūpēm par drošu Latvijas nākotni Eiropā, jo informācijas pieejamība ir viens no svarīgākajiem konkurētspējas faktoriem mūsu mainīgajā pasaulē," uzsver A.Gilis.
Dāvinot Latvijas vidusskolām jaunākos materiālus par pilsoniskās sabiedrības attīstību, Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts vēlas veicināt jauniešu informētību par pilsoniskas sabiedrības pamatprincipiem un iespējām.
SIA "Baltic Logistic System -Latvija" ir Francijas pasta grupas uzņēmuma "GeoPost" meitas uzņēmums, kas Latvijā darbojas kopš 1998.gada un ar produkta nosaukumu "BIZPAK/DPD" piedāvā sūtījumu piegādes pakalpojumus Latvijā, Baltijā un Eiropā.

Citu datumu laikraksti

  • Kā izvairīties no viltotām latu monētām?

    Kā izvairīties no viltotām latu monētām? Lai cik labi aizsargāta un droša ir kādas valsts, arī Latvijas, nauda, noziedznieki to mēģina viltot.Kā...

  • Cels sporta kompleksu

    Alūksnes pilsētas domes deputāti nolēma atbalstīt Nacionālo bruņoto spēku viceadmirāļa Gaida Andreja Zeibota lūgumu par zemes gabala piešķiršanu...

  • Bērnus rosina zīmēt

    Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija 2004. gada Eiropas Kultūras mantojuma dienās “100 apdraudētākie kultūras pieminekļi” izsludina...