Skolas saņem grāmatu dāvinājumu

Dāvinājumā saņemtās grāmatas izdalīs rajona skolām, bet viens izdevums paliks Izglītības pārvaldē. Tā ir rokasgrāmata “Alternatīva cietumam: darbs ar riska bērniem pašvaldībās”.

Dāvinājumā saņemtās grāmatas izdalīs rajona skolām, bet viens izdevums paliks Izglītības pārvaldē. Tā ir rokasgrāmata "Alternatīva cietumam: darbs ar riska bērniem pašvaldībās".
Latvijas Tieslietu ministrijas un ANO Attīstības programmas sadarbības projektā "Tiesvedības administrēšana nepilngadīgo personu lietās" sagatavots šis izdevums. Tajā analizēti nepilngadīgo likumpārkāpumu cēloņi. Grāmatā stāstīts par starpprofesionālu komandu veidošanu darbam ar ģimenēm un riska bērniem.
Interesants ir žurnāla "Sīrups" piedāvājums grāmatā "Tu un es...", ko redakcija iecerējusi kā dāvanu izlaidumos. Tajā apkopotas atbildes uz jauniešu biežāk uzdotajiem jautājumiem. Atbildes sagatavojuši: pusaudžu ginekoloģe Margarita Puķīte, psiholoģe Inese Sniķere, ārste dietoloģe Lolita Neimane, sociālais darbinieks atkarības jautājumos Ints Līcītis, dziedātājs Gunārs Kalniņš un "Sīrupa" žurnālisti Juta Gruze un Uģis Joksts.
Bibliogrāfiskais rādītājs "Satiec bērnus - rakstnieki un mākslinieki skolās" veidots projektā, ko pērn realizēja Latvijas Rakstnieku savienība un Bērnu un jaunatnes literatūras padome. To saņems 1. līdz 6.klašu skolēnu auditorija kā dāvinājumu. Matemātikas skolotājiem labs palīgs mācību procesā būs pedagoģisko un praktisko ideju krājums. Tas tapis Latvijas un Somijas Izglītības ministrijas kopējā projektā.

Citu datumu laikraksti