Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni izrāda sērkociņu kastīšu un pildspalvu kolekcijas

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 10.a klases skolēni šonedēļ skolas aktu zālē ir ierīkojuši vairāk nekā 500 sērkociņu kastīšu un 170 pildspalvu kolekcijas izstādi.

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 10.a klases skolēni šonedēļ skolas aktu zālē ir ierīkojuši vairāk nekā 500 sērkociņu kastīšu un 170 pildspalvu kolekcijas izstādi.
Savu iniciatīvu viņi skaidro ar mērķi rosināt arī citiem audzēkņiem "neturēt sveci zem pūra" un izrādīt savas kolekcijas.
Sērkociņu kastīšu kolekcijas īpašnieks ir ģimnāzijas 10.a klases audzēknis Andis Dobelnieks. Viņš atzīst, ka kolekcija tapusi divu gadu laikā. "Konstatēju, ka mājās nejauši ir sakrājušās desmit dažādas sērkociņu kastītes, tā radās doma tās kolekcionēt, jo ir sadzīvē viegli pieejamas. Kolekcijā ir kastītes no Amerikas, Ķīnas un citām valstīm," stāsta A.Dobelnieks.
Viņš norāda, ka kolekciju veidot palīdz draugi un viņu vecāki, kas daudz ceļo. "Daži draugi manu kolekciju bija redzējuši, un nolēmu, ka to ir jāparāda arī citiem. Tādējādi vēlos popularizēt, lai arī citi ģimnāzisti kaut ko kolekcionē un uzdrošinās veikumu parādīt pārējiem," saka A.Dobelnieks. Savukārt pildspalvu kolekcijas autors ir A.Dobelnieka klasesbiedrs Jānis Ļuļis.
E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas direktora vietniece ārpusklases darbā Inese Ločmele apgalvo, ka pozitīvu skolēnu iniciatīvu ģimnāzijā vienmēr atbalsta.
"Manuprāt, ir pašsaprotami, ka skolēni kaut ko kolekcionē, pozitīvi vērtējams ir tas, ka viņi uzdrošinājās to parādīt citiem," atzīst I. Ločmele.
Izstāde būs aplūkojama līdz 7.novembrim.

Citu datumu laikraksti