Skolēni pelna sev ceļanaudu vidusskolai

Trapenes pamatskola un Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskola pirmo reizi ir iesaistījušās konkursā “Ceļa nauda vidusskolai”.

Trapenes pamatskola un Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskola pirmo reizi ir iesaistījušās konkursā "Ceļa nauda vidusskolai". Tā laikā 9.klašu skolēniem ir iespēja saņemt jaukas dāvanas par ļoti labām sekmēm.
Šādu konkursu pirmo reizi rīko SIA "BAF LTD". Tā mērķis ir ar sacensību un dažādu balvu palīdzību stimulēt skolēnu interesi par mācību procesu, paaugstināt vidējo sekmju līmeni, kā arī popularizēt konkursa atbalstītāju produktu vai zīmolu atpazīstamību, popularitāti attiecīgajā mērķauditorijā Vidzemē. Trīs reizes gadā katras mācību iestādes skolotāju padomei ir jāizvērtē 9.klašu audzēkņu sekmes un jāizvirza trīs labākos skolēnus. Vērtēšanas kritērijs - kuram augstāka vidējā sekmju atzīme.
"Firmas īpašnieks Vilnis Egils Rēpelis ir vidzemnieks. Arī mūsu veikali atrodas Vidzemē - Alūksnes, Gulbenes, Valkas un Cēsu rajonā, tādēļ uzskatām, ka mums ir jāatbalsta savs reģions un tajā notiekošās aktivitātes, lai arī firmas birojs atrodas Rīgā," saka firmas mārketinga daļas vadītājs Ingmārs Vīgners.
Trapenes pamatskolas direktors Aivars Maltavnieks pozitīvi vērtē šādu uzņēmuma iniciatīvu, kas ir ne tikai morāls, bet arī materiāls stimuls skolēniem labāk mācīties. "Mūsu skolas 9.klasē starp skolēniem nav vērojama liela sacensība sekmēs, jo Kaspars Logins, kuru skolas padome kopā ar Miku Matīsiņu un Sonoru Dimiņu izvirzīja apbalvošanai, ir vissekmīgākais. Ja konkurss būs arī nākamgad, tad konkurence būs lielāka," saka A.Maltavnieks. Viņš uzsver, ka arī skola katru gadu sveic sekmīgākos skolēnus un cenšas stimulēt viņus mācīties vēl labāk. Pēc pirmā semestra viņi saņem dāvanā grāmatas, bet pēc otrā - pašvaldības sarūpētas dāvanas naudas izteiksmē.
Gaujienas vidusskolas direktore Ieva Zariņa ir priecīga, ka arī uzņēmēji sāk atbalstīt skolas un mudina skolēnus domāt par izglītības nozīmīgumu. "Mūsu skolas 9.klases trīs sekmīgākās meitenes - Baiba Gabrāne, Aija Riepniece un Baiba Bumbure - ko skolas padome izvirzīja, ir nolēmušas mācīties arī vidusskolā. Tādējādi kādai no viņām, kas uzvarēs, "ceļanauda vidusskolai" būs ļoti noderīga," saka I.Zariņa.
Ziemassvētkos un pavasarī trīs labākie audzēkņi saņems pārsteiguma balvas. Galvenā balva mācību gada beigās katras skolas labākajam audzēknim būs "ceļanauda vidusskolai" 100 latu apmērā no veikalu tīkla "BAF". Balvu saņēmēju uzvārdus varēs uzzināt "BAF" veikalos. Visas pārsteiguma balvas varēs saņemt veikalā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Gada beigās uzvarētāju, kā arī 2. un 3.vietas ieguvēju apbalvošana notiks katrā mācību iestādē.

Citu datumu laikraksti

  • Atmaksā visus parādus

    Virešu pagasta padomei ir izdevies veiksmīgi nokārtot visus vecā gada parādus.Virešu pagasta padomei ir izdevies veiksmīgi nokārtot visus vecā gada...

  • Pamatskola saņem sešus datorus

    Virešu pagasta Sikšņu pamatskola pirms Ziemassvētkiem saņēma ļoti noderīgu dāvanu - sešus datorus. Tagad skolā atkal varēs iekārtot datorklasi, kuru...

  • Kristīgās klases audzēkņi mācās sajust mīlestību

    Alūksnes sākumskolas skolotāja Aina Albertiņa augusi kristīgā ģimenē, no mazām dienām apmeklējusi baznīcu un sapratusi, ka palīdzība vienmēr nāk no...