Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni piedalās Prezidenta kausa izcīņā

Alūksnes rajona skolu sacensības Latvijas Futbola federācijas Prezidenta kausa izcīņā pulcēja deviņu skolu 13 komandas ar 124 futbolistiem.

Alūksnes rajona skolu sacensības Latvijas Futbola federācijas (LFF) Prezidenta kausa izcīņā pulcēja deviņu skolu 13 komandas ar 124 futbolistiem.
Jaunākajā grupā piedalījās piecas komandas un noslēgumā Alūksnes vidusskola un Gaujienas ģimnāzijas izcīnīja pa deviņiem punktiem, bet savstarpējā spēlē 1.vietu un tiesības pārstāvēt Alūksnes rajonu zonas finālā ieguva alūksnieši. Komandā spēlēja V.Bistrovs, D.Verbickis, A.Rainis, D.Kaminskis, M.Zevakins, A.Putelis, J.Viktorovs, J.Jaunslavietis un S.Šavlinskis (skolotājs A.Kondratjevs).
Otrajā vietā Gaujienas ģimnāzija: K.Bērziņš, T.Dandens, E.Harkins, G.Rudzītis, O.Kalniņš, E.Drapans, A.Kurlovičs un A.Klempners (skolotājs R.Ozoliņš).
Trešā vieta Alūksnes sākumskolai: R.Celms, K.Meināns, K.Bāliņš, E.Velps, M.Celms, L.Vējiņš, A.Purakalns, A.Vergazovs, A.Bāliņš un S.Skladovs (skolotājs R.Salaks). Tālākajās vietās palika Jaunlaicenes un Strautiņu pamatskolas.
Rezultatīvākie spēlētāji jaunākajā grupā bija D.Verbickis, T.Dandens, E.Velps un D.Mucinieks (Jaunlaicene) - pa diviem vārtiem.
Vecākajā grupā piedalījās astoņas komandas, tās sadalījās divās apakšgrupās. Tajās pirmās vietas izcīnīja Pededzes pamatskola un Alūksnes ģimnāzija, kuras tikās finālā. Uzvarot ar 1:0, pirmo vietu un kausu ieguva Pededzes puiši: S.Tarnovskis, D.Makovs, M.Menčikovs, D.Uhtomskis, D.Uglovskis, A.Poļetelovs, A.Nikolajevs un J.Skalovs (skolotājs J.Baikovs).
Otrā vieta Alūksnes ģimnāzijai: A.Hercogs, K.Laduss, E.Perevertailo, E.Mollers, S.Sniedze, A.Aire, D.Vecāns un M.Bogdanovs (skolotājs K.Bībers).
Spēlē par 3.vietu Alūksnes vidusskola ar 1:0 pieveica Gaujienas ģimnāziju. Alūksniešus pārstāvēja: R.Zutis, N.Fonarjevs, A.Moskoļenko, D.Jamkins, A.Rastargujevs, S.Kapustins, A.Vilemsons, J.Halimoškins, D.Bugajevs, M.Stolins un J.Viktorovs (skolotājs A.Kondratjevs). Tālākajās vietās ierindojās Gaujienas ģimnāzija, Jaunlaicenes, Strautiņu, Ziemeru un Mārkalnes pamatskola.
S.Tornovskis (Pededze) - astoņi vārti (lieliska spēle), E.Mollers un A.Aire (abi Alūksnes ģimnāzija) - pa trīs vārtiem.
Visas komandas saņēma futbola bumbas, uzvarētāji kausus, spēlētāji diplomus. Alūksnes sporta darbinieki ir gandarīti par lielo interesi un būtu priecīgi, ja kāds no speciālistiem uzņemtos jauno futbolistu apmācību, garantējot finansiālu atbalstu.
Par spēļu organizāciju paldies Alūksnes MSB pārstāvjiem I.Krūmiņam, V.Sarapulovam un A.Bakurevičam.

Citu datumu laikraksti

 • Upe

  Tad ieliek tīrā māla bļodiņā vēl krietni karsto biezputru, iespiezdama tajā kārtīgu sviesta pikuci.7. Tad ieliek tīrā māla bļodiņā vēl krietni karsto...

 • Par ebreju var ne tikai piedzimt, bet arī kļūt

  Ebreju pastāvīgā apmešanās Latvijā sākās 16.gadsimtā Kurzemes hercogistē. Tie bija izglītoti cilvēki - tirgotāji, finansisti, ārsti, advokāti.Ebreju...

 • Nākamgad kalendārā iekļaus 12 jaunus vārdus

  No nākamā gada kalendārā iekļaus 12 jaunus vārdus, kuru īpašnieki varēs svinēt vārdadienas.No nākamā gada kalendārā iekļaus 12 jaunus vārdus, kuru...

 • Upe

  - Labs rīts, šomāt, es nācu nedienas spiesta. Tev, Dārtiņ, tā zināšana par lopiem lielāka. Manai Pienenei kāda liga gadījusies!6. - Labs rīts, šomāt,...

 • Rīcības komiteja pārrunā norisi

  Šonedēļ Alūksnes pilsētas domē bija Uzņēmēju dienu rīcības komitejas tikšanās, kurā pārrunāja Alūksnes Uzņēmēju dienu norisi.Šonedēļ Alūksnes...

 • Ir gandarīti par piedalīšanos Alūksnes Uzņēmēju dienās

  Nodarbinātības valsts dienesta filiāles Alūksnes centra vadītāja Zinaīda Jegorova atzīst, ka centra darbinieki bija priecīgi par uzaicinājumu...