Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni sacenšas distanču slēpošanā

Nedēļas nogalē sporta bāzē "Mežinieki" risinājās Alūksnes pilsētas sākumskolas 3., 4. un 5.klašu audzēkņu čempionāts distanču slēpošanā.

Nedēļas nogalē sporta bāzē "Mežinieki" risinājās Alūksnes pilsētas sākumskolas 3., 4. un 5.klašu audzēkņu čempionāts distanču slēpošanā.
"Sākumā domājām, ka tas būs pārgājiens ar slēpēm, bet pēc tam nolēmām, ka varētu organizēt sākumskolas čempionātu distanču slēpošanā. Šī bija pirmā reize, kad rīkojām tik masveidīgas slēpošanas sacensības. Tās organizējām par godu Meteņdienai. Idejas autors bija skolas sporta skolotājs Raitis Salaks," laikrakstam stāsta Alūksnes pilsētas sākumskolas direktora vietniece audzināšanas darbā Digna Ķīse.
Čempionāta dalībniekiem bija masu starts, un katram skolēnam bija jāveic kilometru gara distance. Sacensībās piedalījās vairāk nekā 200 dalībnieku.
"Katrā klašu grupā - gan zēnu, gan meiteņu - apbalvoja 12 ātrākos slēpotājus. Uzvarētājus noteica, summējot rezultātus. 3.klašu grupā veiklākie bija 3.d klases audzēkņi Elīna Čerbikova un Kristers Kovgers, 4.klašu grupā – 4.c klases skolēni Klinta Ķestere un Elvis Velps, bet 5.klašu grupā ātrākie bija Samanta Jolkina un Krišjānis Meirāns. Uzvarētāji saņēma diplomus un kausu," klāsta D. Ķīse.
R.Salaks vērtē, ka labus rezultātus uzrādīja Krišjānis Meirāns un Elvis Velps, kas kilometra distanci veica ātrāk nekā četrās minūtēs. "Prieks, ka čempionātā startēja daudz dalībnieku," saka R.Salaks.
Viņš norāda, ka "Mežiniekos" bērniem notiek arī sporta stundas. Transportu nodrošina Alūksnes pilsētas dome.
""Mežiniekos" bērniem ir drošāk un labāk slēpot. Kamēr mazie pāri lielceļam aizslēpo līdz Dores kalnam, mācību stunda ir galā," saka R. Salaks.
Savukārt 1. un 2.klašu audzēkņi ar klašu audzinātājiem ziemas priekus baudīja Dores kalnā. Bet sākumskolas 6.klases skolēniem slēpošanas čempionāts paredzēts rīt.

Citu datumu laikraksti

 • Starp lietuviešiem un latviešiem vairāk ir līdzīgā

  Jau izsenis lietuviešu un latviešu tautas uzskatītas par ļoti tuvām - ar iespējām tās tuvināt, ar mēģinājumiem tās šķelt.Jau izsenis lietuviešu un...

 • Aicina fotografēt

  Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija rīko starptautisku fotokonkursu jauniešiem "Kultūras mantojums fotogrāfijās 2002 - 2003".Valsts...

 • Atbild jurists

  - Esmu dzirdējis, ka tagad esot jāveic kaut kādas personu datu reģistrācijas darbības, ja mans uzņēmums nodarbina darbiniekus, - jautā lasītājs.-...

 • Par advokātu vēlas Jēzu

  ASV Misūri štata tiesa nolēmusi, ka apsūdzētais var izmantot kā savu aizstāvi Jēzu Kristu, taču tikai tad, ja viņam ir licence darboties Misūri štata...

 • Sudraba un zelta datorpeles

  Ekskluzīvu lietu cienītājiem kompānija "Wallace Silversmiths" radījusi aksesuārus datoriem – peles no sudraba un zelta, kas tiek piegādātas zila...

 • Pasažieriem dāvina zeķes

  Kāda reģionālā ASV lidosta sākusi dāvināt bezmaksas zeķes lidmašīnu pasažieriem, kuru kurpes tiek ņemtas drošības pārbaudēm.Kāda reģionālā ASV...