Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni saņem balvas

Gaujienas ģimnāzijas trīs audzēkņi apbalvoti ar Apvienoto Nāciju Organizācijas bērnu fonda piemiņas veltēm par aktīvu līdzdalību akcijā, kuras laikā izplatīja Ziemassvētku atklātnes.

Gaujienas ģimnāzijas trīs audzēkņi apbalvoti ar Apvienoto Nāciju Organizācijas bērnu fonda (UNICEF) piemiņas veltēm par aktīvu līdzdalību akcijā, kuras laikā izplatīja Ziemassvētku atklātnes.
Viņi bija uzaicināti akcijas noslēguma pasākumā Rīgā. "UNICEF Latvijas Republikas Nacionālās komitejas izpilddirektore Ilze Doškina vērtē, ka šī akcija bijusi plašāka un aktīvāka. Tajā izplatīta 8741 pastkarte, iegūstot 2033,97 latus. Iepriekšējās bija iesaistījušās 8 līdz 11, bet šajā – 25 skolas. Mūsu ģimnāzija ir viena no četrām mācību iestādēm, kas labas gribas akcijā bijusi visus piecus gadus," stāsta Gaujienas ģimnāzijas direktora vietnieks Andrejs Puļļa.
Gaujienieši pārdeva 420 atklātnes. Balvas saņēma Vineta Gavare, Dana Kūma un Lita Ludzeniece, kas ieguva arī veiksmes balvu – fotoaparātu.
UNICEF viesnīcā atklāja izstādes stendu, kurā izvietotas atklātnes.

Citu datumu laikraksti