Skolēni varēs mācīties braukt ar sniega dēli

Latvijas Snovborda asociācija sadarbībā ar “Tele 2” aicina skolēnus piedalīties konkursā “Snovbords priekam” un laimēt apmācības kursu snovbordā.

Latvijas Snovborda asociācija (LSA) sadarbībā ar "Tele 2" aicina skolēnus piedalīties konkursā "Snovbords priekam" un laimēt apmācības kursu snovbordā.
LSA prezidents Inārs Bīrmanis uzskata, ka tā ir laba izdevība klasei pavadīt ziemas dienu uz kalna un iegūt zināšanas par snovbordu. Lai rastos šāda iespēja, nepieciešams vien piedalīties radošā konkursā.
Skolēniem, kas mācās 6. līdz 9.klasē, jāizstrādā snovborda dēļa virsmas dizains oriģinālā lielumā, bet 10. līdz 12.klašu skolēniem jāizstrādā projekts "Nākotnes vīzijas snovborda attīstībai Latvijā". I.Bīrmanis saka, ka atlase nebūs sevišķi barga. "Ja darbā varēsim saskatīt interesi, visticamāk, tiksimies uz kalna," sola LSA prezidents.
Konkursa darbus un anketu jānosūta līdz 1.februārim uz adresi Mazā Nometņu iela 3-78, Rīga, LV-1002, ar norādi konkursam "Snovbords priekam". Anketā jānorāda katra konkursa dalībnieka vārds, uzvārds, augums un kājas izmērs, lai varētu rezervēt snovborda inventāru tiem, kuriem tas būs nepieciešams, Konkursa rezultātus paziņos 4.februārī. Uzvarētāji dosies uz apmācībām, kas 15. un 16.februārī notiks Ērgļos, Briežkalnā, bet 23. un 24.februārī Cēsīs, Žagarkalnā.
Katram dalībniekam semināra dalības maksa būs 5 lati. Tajā būs iekļauta snovborda inventāra īre, pacēlāja biļete, pusdienas un apmācība kopā ar Latvijas snovborda skolas treneriem. Snovborda apmācību kursā skolēni, kuri nekad nav braukuši ar sniega dēli, iemācīsies braukšanas pamatus, bet jaunieši ar snovborda iemaņām varēs nostiprināt braukšanas tehniku un iegūt konsultācijas pie kvalificētiem snovborda treneriem.
Konkursa nolikumu un anketu var atrast LSA mājas lapā internetā (www.extreme.lv).

Citu datumu laikraksti