Skolotāji dalās pieredzē internetā

Interneta portāls “www.skolotajs.lv” izsludinājis konkursu skolotājiem “Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanas pieredze mācību procesā”.

Interneta portāls "www.skolotajs.lv" izsludinājis konkursu skolotājiem "Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izmantošanas pieredze mācību procesā".
Konkursa mērķis ir veicināt dažādu jaunu risinājumu lietošanu mācību procesā, kā arī apzināt Latvijas vispārizglītojošās skolas, kas sekmīgi izmanto informācijas tehnoloģijas (IT) darbā ar skolēniem.
Skolotāji aicināti aprakstīt personisko pieredzi, sekmīgi integrējot IT kādā konkrētā mācību stundā un mācību darbā ar skolēniem kopumā. Iepazīstinot ar materiāliem skolotājus un citus izglītības darbiniekus, kas lieto portālu, iecerēts veicināt pieredzes apmaiņu starp skolām un skolotājiem.
Ar konkursa nolikumu var iepazīties "www.skolotajs.lv". Pieredzes aprakstus jāiesniedz līdz 15.aprīlim. Tos vērtēs portāla koordinatori. Pirmo divu vietu ieguvējiem būs iespēja doties uz Zviedriju, lai 10. un 11.maijā piedalītos "Microsoft" Eiropas Inovatīvo skolotāju forumā.
Pērn šajā forumā, kas notika Londonā, Latviju pārstāvēja seši skolotāji. Forums vienuviet pulcēja apmēram 100 skolotājus no visas Eiropas ar mērķi veicināt savstarpējās pieredzes apmaiņu un IT izmantošanu mācību procesā.
Portāls "www.skolotajs.lv" darbojas nepilnu gadu, tas atklāts pērn Skolotāju dienā. Šajā laikā portāla lietotāju skaits pārsniedzis 3700. Ik nedēļu tajā reģistrējas 70 jauni izglītības darbinieki, kas vēlas iegūt noderīgus mācību materiālus, dalīties pieredzē ar citiem, kā arī uzzināt par jaunumiem izglītības jomā. Aktīvākie portāla lietotāji bijuši skolotāji no Vidzemes (952 personas). Portālā pieejami 715 dažādi mācību materiāli, to skaits mēnesī vidēji palielinās par 100.

Citu datumu laikraksti

  • Balvā saņem baseina apmeklējumu

    Ar peldēšanu: stimulē lasīt grāmatas.Ar peldēšanu: stimulē lasīt grāmatas. Alūksnes bibliotēkas bērnu literatūras nodaļa sadarbībā ar Alūksnes...

  • Alūksnē viesos Ministru prezidents

    Rīt Alūksnē ieradīsies Ministru prezidents Aigars Kalvītis. Viņš tiksies gan ar Alūksnes pilsētas un rajona padomes vadību, gan arī apmeklēs sporta...

  • Notāru darbu paralizē valdības neizdarība

    Uz pāris dienām valdība bija paralizējusi notāru darbu, jo Ministru kabinets nebija apstiprinājis noteikumus par zvērinātu notāru taksēm, bet...