Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolu pārvērš par krāšņu rudens ziedu dārzu

Nemanot paskrējuši jaunā mācību gada pirmie mēneši un ir pienākušas rudens brīvdienas. Ir laiks atskatīties uz paveikto.

Nemanot paskrējuši jaunā mācību gada pirmie mēneši un ir pienākušas rudens brīvdienas. Ir laiks atskatīties uz paveikto.
Kā spilgtākie notikumi jāmin “Rudens ziedu izstāde”, ko organizēja jaunie dabas draugi skolotājas V.Kukličas vadībā. Šogad šādu interešu izglītības programmu Liepnas vidusskolas 6. līdz 8.klašu skolēniem piedā pirmo reizi. Viens no programmas mērķiem ir mācīt uztvert dabu ar emocijām, mācīties izmantot dabas bagātību, neļaujot tās iznīcināt. Jaunie dabas draugi vēros augu un dzīvnieku daudzveidību skolas tuvākajā apkārtnē, aizvien paplašinot novērošanas teritoriju un objektus. Viņu organizētā ziedu izstāde guva lielu atsaucību, un skola pārvērtās par krāšņu rudens ziedu dārzu. Ziedi priecē gan skolēnus, gan skolotājus un tehniskos darbiniekus, gan arī vecākus un ikvienu, kas ienāca skolā. Interesantāko, neparastāko ziedu kompozīciju autori saņēma pārsteiguma balvas.
Katru gadu mūsu skolā svin Miķeļdienu. Šogad skolēnu dome visus interesentus aicināja piedalīties izstādē “2003.gada rudentiņš - bagāts vīrs”. Kas tik tur nebija! Dārzeņu cilvēciņi, velniņi, ķirbju vecīši un vecenītes, milzīgi burkāni un kāpostgalvas, “izaudzis” bija pat augļu un dārzeņu koks. Izstādē bija arī pats Miķelītis, ko bija izveidojusi 12.klases skolniece Aija Jaundzema. Visatsaucīgākie bija mazāko klašu skolēni. Īpaši, 1.klase un viņu audzinātāja I.Boroduška, 3.klases kolektīvs un audzinātāja B.Kozule, kura vienmēr kopā ar bērniem aktīvi piedalās visos skolas pasākumos.
Par labi padarītu darbu pienākas arī pateicība, ko saņēma gan klašu kolektīvi, gan skolēni, kuri izstādē piedalījās individuāli.

Citu datumu laikraksti