Slimnīca un Sociālās palīdzības centrs saņem dāvinājumu no Zviedrijas

Šonedēļ Alūksnes Sociālās palīdzības centrs un Alūksnes slimnīca saņēma dāvinājumu no Sundbibergas (Zviedrija) Lauvu kluba.

Šonedēļ Alūksnes Sociālās palīdzības centrs un Alūksnes slimnīca saņēma dāvinājumu no Sundbibergas (Zviedrija) Lauvu kluba.
Sociālās palīdzības centram uzdāvināja kopētāju, bet slimnīcai - vairākas praktiski noderīgas lietas.
Lai dāvinājumu pasniegtu, Alūksnē šīs nedēļas sākumā viesojās Sundbibergas Lauvu kluba pārstāvji, kas kopā ar Alūksnes Lauvu kluba biedriem apmeklēja abas minētās iestādes. Šovasar jūnijā Sundbibergas Lauvu klubs Alūksnes Sociālās palīdzības centram jau uzdāvināja divas jaunas veļas mazgājamās mašīnas, veļas rulli, lietotas šujmašīnas un krēslus. Toties tagad - kopētāju, kas centram bija nepieciešams.
"Tiekoties centrā pārrunāja iespēju palīdzēt arī Alūksnes skolām. Viens palīdzības veids varētu būt lietotas skolas virtuves iekārtas uzstādīšana kādā pilsētas izglītības iestādē. Tika uzsvērts, ka visās Alūksnes skolās virtuves iekārtas ir nolietojušās, un Alūksnes pilsētas dome būtu pateicīga saņemt šādu dāvinājumu," stāsta Alūksnes pilsētas domes informācijas aprites speciāliste Everita Vimba.
Par dāvinājumu ir priecīgi arī Alūksnes slimnīcā. Tai Sundbibergas Lauvu klubs uzdāvināja manipulāciju galdu, vienus gulošu slimnieku transportratus, trīs transportratus sēdošu slimnieku pārvadāšanai, slimnieku apskates un transporta kušeti, kā arī inhalācijas ierīci.
"Slimnīcai visas šīs iekārtas ir nepieciešamas, tādēļ jau tiek izmantotas praktiskā darbībā. Sundbibergas Lauvu kluba pārstāvji informēja, ka pašlaik Sundbibergā tiek slēgti daži hospitāļi. Viņi pieļāva, ka mēs varētu aizbraukt viesos un gūt vēl kādu iekārtu no šiem hospitāļiem, kas mums ir nepieciešama," stāsta Alūksnes slimnīcas valdes priekšsēdētāja Maruta Kauliņa.
Alūksnes Lauvu kluba prezidents Āre Pilds sirsnīgi pateicās Sundbibergas Lauvu klubam par sniegto palīdzību un izteica pārliecību, ka dāvinājums ir nonācis pie tiem, kuriem palīdzība tiešām ir nepieciešama.

Citu datumu laikraksti