Slimnīcas bērnu nodaļa saņem Lauvu kluba dāvinājumu

Alūksnes slimnīca pagājušajā nedēļā saņēma dāvinājumu - 2000 eiro - no Alūksnes Lauvu kluba, kas dāvinājumu medicīnas iestādei sarūpēja sadarbībā ar Otterndorfas Lauvu klubu “Land Hadeln” (Vācija).

Alūksnes slimnīca pagājušajā nedēļā saņēma dāvinājumu - 2000 eiro - no Alūksnes Lauvu kluba, kas dāvinājumu medicīnas iestādei sarūpēja sadarbībā ar Otterndorfas Lauvu klubu "Land Hadeln" (Vācija).
"Ar Otterndorfas Lauvu klubu sadarbojamies jau ilgus gadus. Šis klubs mūsu klubam sūta ziedojumu līdzekļus, ko mēs tālāk ieguldām Alūksnes slimnīcā. Pirms tam ar slimnīcas vadību pārrunājam, kam līdzekļus tērēs un vai tas sakrīt ar Lauvu kluba interesēm. Šī nav pirmā reize, kad Alūksnes Lauvu klubs sadarbībā ar ārvalstu Lauvu klubiem finansiāli palīdz slimnīcai. Šīs sadarbības rezultātā ir jau veikti remontdarbi uzņemšanas nodaļā, terapijas nodaļā un ķirurģijas nodaļā. Līdz šim Lauvu kluba dāvinājumi slimnīcai ir izlietoti medicīnas iestādes infrastruktūras uzlabošanai," stāsta Alūksnes Lauvu kluba biedrs Modris Lazdekalns.
Dāvinājumu pasniegt bija ieradušies arī Otterndorfas Lauvu kluba biedri, tostarp Otterndorfas birģermeistars Hermmans Gerkens. Viņš ir Otterndorfas birģermeistars jau vairāk nekā 30 gadus un kluba "ideju ģenerators". Vizītes laikā viesi bija arī Alūksnes evaņģēliski luteriskajā baznīcā - aplūkoja nesen atklāto piemiņas plāksni mācītājam Ernstam Glikam un apskatīja Alūksni no baznīcas torņa.
Alūksnes slimnīcas bērnu nodaļas vadītāja Anita Šnikvalde atzīst, ka par dāvinājumu slimnīcā ir ļoti priecīgi. "Esam patīkami pārsteigti, ka kāds atceras bērnu nodaļu, un ļoti pateicīgi Lauvu klubam. Šogad bērnu nodaļai ir paredzēts mainīt jumtu. Gribētos, lai nodaļā tiktu nomainīti arī logi. Šovasar bērnu nodaļai dāvinājuma čeku 1800 latu vērtībā pasniedza arī Tautas partija. Abu dāvinājumu summas apvienojot, varēsim paveikt vairāk," saka A.Šnikvalde.
Lauvu klubu kustība pasaulē sākās 20.gadsimta sākumā. Šo klubu misija ir ne tikai savstarpēja to dalībnieku draudzība, bet arī palīdzības sniegšana. Šajā kustībā visā pasaulē ir iesaistījušies daudzi mediķi, tāpēc klubu prioritāte ir palīdzēt medicīnas iestādēm. Alūksnes Lauvu klubs aktīvi darbojas jau desmito gadu, un pašlaik rotācijas kārtībā tā prezidents no šā gada 1.jūlija līdz 2006.gada 30.jūnijam ir Āris Pilds.

Citu datumu laikraksti

  • Iesaistās latvāņu apkarošanā

    Pagājušajā gadā Zemkopības ministrijas aktīvās rīcības dēļ Latvija ieguva atbalstu latvāņu apkarošanai no Eiropas Savienības struktūrfondu...

  • Izstrādās tehnisko projektu vakarskolai

    Alūksnes rajona padomes jūlija sēdē tika pieņemts lēmums par grozījumu veikšanu rajona padomes 2005.gada budžetā.Alūksnes rajona padomes jūlija sēdē...

  • Vismazāk postījumu ceļu aprīkojumam

    Gada pirmajā pusē vismazāk postījumu ceļu aprīkojumam nodarīts Alūksnes rajonā. Vandāļi un pārgalvīgi braucēji radījuši 264 latu zaudējumus, tas ir...